Małgorzata Kowalska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.04.2015
Dziennik Łódzki

W dniu 10 kwietnia 2015 roku, po kilkuletniej chorobie, zmarła nasza Ukochana
Ś+P
Małgorzata Kowalska
Uroczystości pogrzebowe odbędą się dnia 17 kwietnia br. (piątek) o godz. 13.30 na Starym Cmentarzu przy ul. Ogrodowej 43 w Łodzi.
Pogrążona w smutku
Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żegnaj Małgosiu


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

EDZIO


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

EDZIO


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgorzata Sender


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jurek


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Adam Borsuk


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magda Gaszewska


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa Klejewska


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Żegnamy Małgosię, ..</p> <p>[*] Dotarła do mnie smutna Wiadomość<em>, że </em> 10.04. br odeszła po cichutku moja i wielu z Was Przyjaciółka Małgosia Kowalska z Łodzi. Kobieta otwartego Serca, tryskająca mimo ciężkiej, kilkuletniej choroby.. niezwyczajną pogodą ducha,wielkim humorem.. Wszyscy z niekłamanym podziwem uczestniczyliśmy w Jej wielkim hobby - umiłowaniu Przyrody. Małgosia tu, na Fb dzieliła się z nami s<span>wą wiedzą (a miała ogromną!) w sposób niesłychanie prosty i dowcipny... godzinami mogła opowiadać o ptasich piórkach, o gałązce, o kwiatku.. ale także o wilkach, łosiach czy żubrach... uwielbiała dmuchawce i kolorowe rajskie ptaki itd. Jej zagłębienie w Przyrodę, wyszukiwanie ciekawostek.. i pokazywanie na Fb była odskocznią od zimnej bieli Szpitali, od bólu i złych myśli o nadciągającym Końcu...To były Jej nieliczne Chwile radości..Poza tym Małgosia zawsze miała czas i uważność dla każdego, kto tego potrzebował - bezbłędnie wyczuwała czyjeś smutki i niepokoje, natychmiast pocieszała, rozśmieszała oraz z nim gadała i gadała Sama wiele nocy z Nią przegadałam! Mówiła mi: "Jewcia, Ty "wampirko" idź juz spać!!!" Jej mądre, dobre słowa na Czacie niejednemu balsamem dla Duszy były...<br />Taka była Małgosia.. Mała zaledwie 59 lat...<br />Śpij spokojnie Kochana.. na niebiańskich Łąkach, wśród Kwiatów, które tak kochałaś, dmuchawców, które lubiłaś, ale sie na nie boczyłaś, że takie one piękne, a tak kruche, ulotne są..mawiałaś.. jak nasze życie.. Odpoczywaj wśród śpiewu ptasząt wszelakich, których trele bezbłędnie rozróżniałaś. Znajdź spokój w ramionach ukochanego Męża Michała, którego dekadę wcześniej Tam..odprowadzałaś..​​poszukaj Kotkę Dyzię, która 2 lata temu ci odeszła.. Twoją niedawno zmarłą Mamę.. i czekaj na nas!! Poturlamy się Tam.. kiedyś.. na pewno, tak jak sobie to szczerze przyrzekaliśmy!!! No i czuwaj nad Jurkiem.. który sam jeden tu został...z ulubionym Psem Ambarasem.. by dał sobie radę w Pustce, jaka jest teraz tu ..<br />Małgosiu.. Żegnaj! żegnaj Kochana!! Bardzo nam będzie Ciebie brakować.. W naszych sercach jesteś na zawsze!!<br /></span>Ewa w imieniu grona fejsbukowych Przyjaciół</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jewcia z Leszna.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Iwona Dobiecka


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agnieszka Zarębska


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia