Małgorzata Kowalska

This was published in the following publications on 16.04.2015:
Dziennik Łódzki

W dniu 10 kwietnia 2015 roku, po kilkuletniej chorobie, zmarła nasza Ukochana
Ś+P
Małgorzata Kowalska
Uroczystości pogrzebowe odbędą się dnia 17 kwietnia br. (piątek) o godz. 13.30 na Starym Cmentarzu przy ul. Ogrodowej 43 w Łodzi.
Pogrążona w smutku
Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Żegnaj Małgosiu


11yrs

Image chosen by user

EDZIO


11yrs

Image chosen by user

EDZIO


11yrs

Image chosen by user

Małgorzata Sender


11yrs

Image chosen by user

Jurek


11yrs

Image chosen by user

Adam Borsuk


11yrs

Image chosen by user

Magda Gaszewska


11yrs

Image chosen by user

Ewa Klejewska


11yrs

Image chosen by user
<p>Żegnamy Małgosię, ..</p> <p>[*] Dotarła do mnie smutna Wiadomość<em>, że </em> 10.04. br odeszła po cichutku moja i wielu z Was Przyjaciółka Małgosia Kowalska z Łodzi. Kobieta otwartego Serca, tryskająca mimo ciężkiej, kilkuletniej choroby.. niezwyczajną pogodą ducha,wielkim humorem.. Wszyscy z niekłamanym podziwem uczestniczyliśmy w Jej wielkim hobby - umiłowaniu Przyrody. Małgosia tu, na Fb dzieliła się z nami s<span>wą wiedzą (a miała ogromną!) w sposób niesłychanie prosty i dowcipny... godzinami mogła opowiadać o ptasich piórkach, o gałązce, o kwiatku.. ale także o wilkach, łosiach czy żubrach... uwielbiała dmuchawce i kolorowe rajskie ptaki itd. Jej zagłębienie w Przyrodę, wyszukiwanie ciekawostek.. i pokazywanie na Fb była odskocznią od zimnej bieli Szpitali, od bólu i złych myśli o nadciągającym Końcu...To były Jej nieliczne Chwile radości..Poza tym Małgosia zawsze miała czas i uważność dla każdego, kto tego potrzebował - bezbłędnie wyczuwała czyjeś smutki i niepokoje, natychmiast pocieszała, rozśmieszała oraz z nim gadała i gadała Sama wiele nocy z Nią przegadałam! Mówiła mi: "Jewcia, Ty "wampirko" idź juz spać!!!" Jej mądre, dobre słowa na Czacie niejednemu balsamem dla Duszy były...<br />Taka była Małgosia.. Mała zaledwie 59 lat...<br />Śpij spokojnie Kochana.. na niebiańskich Łąkach, wśród Kwiatów, które tak kochałaś, dmuchawców, które lubiłaś, ale sie na nie boczyłaś, że takie one piękne, a tak kruche, ulotne są..mawiałaś.. jak nasze życie.. Odpoczywaj wśród śpiewu ptasząt wszelakich, których trele bezbłędnie rozróżniałaś. Znajdź spokój w ramionach ukochanego Męża Michała, którego dekadę wcześniej Tam..odprowadzałaś..​​poszukaj Kotkę Dyzię, która 2 lata temu ci odeszła.. Twoją niedawno zmarłą Mamę.. i czekaj na nas!! Poturlamy się Tam.. kiedyś.. na pewno, tak jak sobie to szczerze przyrzekaliśmy!!! No i czuwaj nad Jurkiem.. który sam jeden tu został...z ulubionym Psem Ambarasem.. by dał sobie radę w Pustce, jaka jest teraz tu ..<br />Małgosiu.. Żegnaj! żegnaj Kochana!! Bardzo nam będzie Ciebie brakować.. W naszych sercach jesteś na zawsze!!<br /></span>Ewa w imieniu grona fejsbukowych Przyjaciół</p>


11yrs

Image chosen by user

Jewcia z Leszna.


11yrs

Image chosen by user

Iwona Dobiecka


11yrs

Image chosen by user

Agnieszka Zarębska


11yrs

End of content

No more pages to load