Sylwia Anna Hanelt z domu Majchrzak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.09.2014
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.09.2014
Express Bydgoski
Czegoś nam brak, czegoś pięknego, dotyku, uśmiechu Twego, oczu kochanych, dźwięku Twych słów. Brak nam wszystkiego...Jak teraz żyć? Kiedy tak bardzo z Tobą chcemy być
Dnia 24 września 2014 roku o godz. 15-tej mija trzecia rocznica, jak odeszła od nas nasza "Syla", wspaniała Córka, Matka, Żona, Siostra, Ciocia i Szwagierka
śp. Sylwia Anna Hanelt z domu Majchrzak
lat 40
Wszystkich, którzy Ją znali, kochali, lubili, prosimy o chwilę zadumy oraz modlitwę.
Nie utuleni w rozpaczy Rodzice.
Czegoś nam brak, czegoś pięknego, dotyku, uśmiechu Twego, oczu kochanych, dźwięku Twych słów. Brak nam wszystkiego...Jak teraz żyć? Kiedy tak bardzo z Tobą chcemy być
Dnia 24 września 2014 roku o godz. 15-tej mija trzecia rocznica, jak odeszła od nas nasza "Syla", wspaniała Córka, Matka, Żona, Siostra, Ciocia i Szwagierka
.
śp. Sylwia Anna Hanelt z domu Majchrzak
lat 40
Wszystkich, którzy Ją znali, kochali, lubili, prosimy o chwilę zadumy oraz modlitwę.
Nie utuleni w rozpaczy Rodzice
Czegoś nam brak, czegoś pięknego, dotyku, uśmiechu Twego, oczu kochanych, dźwięku Twych słów. Brak nam wszystkiego... Jak teraz żyć? Kiedy tak bardzo z Tobą chcemy być
Dnia 24 września 2014 roku o godz. 15-tej mija czwarta rocznica, jak odeszła od nas nasza "Syla", wspaniała Córka, Matka, Żona, Siostra, Ciocia i Szwagierka
śp.Sylwia Anna Hanelt z domu Majchrzak
lat 40
Wszystkich, którzy ją znali, kochali, lubili, prosimy o chwilę zadumy oraz modlitwę.
Nieutuleni w rozpaczy Rodzice
Czegoś nam brak, czegoś pięknego, dotyku, uśmiechu Twego, oczu kochanych, dźwięku Twych słów. Brak nam wszystkiego... Jak teraz żyć? Kiedy tak bardzo z Tobą chcemy być
Dnia 24 września 2014 roku o godz. 15-tej mija czwarta rocznica, jak odeszła od nas nasza "Syla", wspaniała Córka, Matka, Żona, Siostra, Ciocia i Szwagierka
śp.Sylwia Anna Hanelt z domu Majchrzak
lat 40
Wszystkich, którzy ją znali, kochali, lubili, prosimy o chwilę zadumy oraz modlitwę.
Nie utuleni w rozpaczy Rodzice
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
9 l
9 l
spotkanie w milczeniu :(
11 l
nic ze soba nie zabiorę
11 l
śmierć boli... żywych
11 l
3 rocznica - żal i modlitwa
11 l
Ku pamięci!
11 l
Iwona
11 l
czas uczy z żałobą żyć
11 l
czas uczy z żałobą żyć
11 l
wspomnienie
11 l
światełko pamięci
11 l