Sylwia Anna Hanelt z domu Majchrzak

This was published in the following publications on 19.09.2014:
Express Bydgoski

Czegoś nam brak, czegoś pięknego, dotyku, uśmiechu Twego, oczu kochanych, dźwięku Twych słów. Brak nam wszystkiego...Jak teraz żyć? Kiedy tak bardzo z Tobą chcemy być

Dnia 24 września 2014 roku o godz. 15-tej mija trzecia rocznica, jak odeszła od nas nasza "Syla", wspaniała Córka, Matka, Żona, Siostra, Ciocia i Szwagierka

śp. Sylwia Anna Hanelt z domu Majchrzak

lat 40

Wszystkich, którzy Ją znali, kochali, lubili, prosimy o chwilę zadumy oraz modlitwę.

Nie utuleni w rozpaczy Rodzice.

Beach

Czegoś nam brak, czegoś pięknego, dotyku, uśmiechu Twego, oczu kochanych, dźwięku Twych słów. Brak nam wszystkiego...Jak teraz żyć? Kiedy tak bardzo z Tobą chcemy być

Dnia 24 września 2014 roku o godz. 15-tej mija trzecia rocznica, jak odeszła od nas nasza "Syla", wspaniała Córka, Matka, Żona, Siostra, Ciocia i Szwagierka

.

śp. Sylwia Anna Hanelt z domu Majchrzak

lat 40

Wszystkich, którzy Ją znali, kochali, lubili, prosimy o chwilę zadumy oraz modlitwę.

Nie utuleni w rozpaczy Rodzice

Czegoś nam brak, czegoś pięknego, dotyku, uśmiechu Twego, oczu kochanych, dźwięku Twych słów. Brak nam wszystkiego... Jak teraz żyć? Kiedy tak bardzo z Tobą chcemy być

Dnia 24 września 2014 roku o godz. 15-tej mija czwarta rocznica, jak odeszła od nas nasza "Syla", wspaniała Córka, Matka, Żona, Siostra, Ciocia i Szwagierka

śp.Sylwia Anna Hanelt z domu Majchrzak

lat 40

Wszystkich, którzy ją znali, kochali, lubili, prosimy o chwilę zadumy oraz modlitwę.

Nieutuleni w rozpaczy Rodzice

Czegoś nam brak, czegoś pięknego, dotyku, uśmiechu Twego, oczu kochanych, dźwięku Twych słów. Brak nam wszystkiego... Jak teraz żyć? Kiedy tak bardzo z Tobą chcemy być

Dnia 24 września 2014 roku o godz. 15-tej mija czwarta rocznica, jak odeszła od nas nasza "Syla", wspaniała Córka, Matka, Żona, Siostra, Ciocia i Szwagierka

śp.Sylwia Anna Hanelt z domu Majchrzak

lat 40

Wszystkich, którzy ją znali, kochali, lubili, prosimy o chwilę zadumy oraz modlitwę.

Nie utuleni w rozpaczy Rodzice

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
wspomnienie


9yrs

Image chosen by user
„Żegnaj bez uścisku dłoni i bez słowa. Nie martw się, cień smutku z czoła przegoń. W życiu ludzkim – śmierć to rzecz nie nowa, A i życie samo – nic nowego”


9yrs

Image chosen by user
Już nie spotkam Cię w świecie na nowo, ale poślij o północnej porze, przez gwiazd światło, chociaż jedno słowo


9yrs

Image chosen by user

spotkanie w milczeniu :(


11yrs

Image chosen by user

nic ze soba nie zabiorę


11yrs

Image chosen by user

śmierć boli... żywych


11yrs

Image chosen by user

3 rocznica - żal i modlitwa


11yrs

Image chosen by user

Ku pamięci!


11yrs

Image chosen by user

Iwona


11yrs

Image chosen by user

czas uczy z żałobą żyć


11yrs

Image chosen by user

czas uczy z żałobą żyć


11yrs

Image chosen by user

wspomnienie


11yrs

Image chosen by user

światełko pamięci


11yrs

End of content

No more pages to load