Tadeusz Kot
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.07.2010
Kurier Lubelski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.07.2010
Kurier Lubelski
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Dr. Tadeusza Kota
wieloletniego pracownika Oddziału Ginekologiczno-Położniczego
Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego
im. Jana Bożego w Lublinie
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie
składają:
Dyrekcja i Pracownicy
Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Bożego w Lublinie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Krysia
15 l
janusz
15 l