Tadeusz Kot
This was published in the following publications on 07.07.2010:
Kurier Lubelski
This was published in the following publications on 07.07.2010:
Kurier Lubelski
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Dr. Tadeusza Kota
wieloletniego pracownika Oddziału Ginekologiczno-Położniczego
Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego
im. Jana Bożego w Lublinie
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie
składają:
Dyrekcja i Pracownicy
Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Bożego w Lublinie
End of content
No more pages to load
Krysia
15yrs
janusz
15yrs