Grzegorz Witkowski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.12.2014
Express Bydgoski

<p>Zmartwychwstał Pan!</p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 7 grudnia 2014 roku zasnął w Bogu z nadzieją Zmartwychwstania Mąż, Syn, Tata, Dziadek i Brat</p>
<p>śp. Grzegorz Witkowski</p>
<p>lat 59</p>
<p>Msza św. żałobna, poprzedzona różańcem, zostanie odprawiona w parafii pw. Św. Krzyża (cmentarz Artyleryjska) w czwartek 11 grudnia o godz. 12.00. Pogrzeb bezpośrednio po mszy.</p>
<p>Żona z Dziećmi</p>

Zmartwychwstał Pan!

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 7 grudnia 2014 roku zasnął w Bogu z nadzieją Zmartwychwstania Mąż, Syn, Tata, Dziadek i Brat

śp. Grzegorz Witkowski

lat 59

Msza św. żałobna, poprzedzona różańcem, zostanie odprawiona w parafii pw. Św. Krzyża (cmentarz Artyleryjska) w czwartek 11 grudnia o godz. 12.00. Pogrzeb bezpośrednio po mszy.

Żona z Dziećmi

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kolezanka


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

rodzina Heigelmanów


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

gosc


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Grzegorz Witkowski Wiciu VcM TME Bydgoszcz.</p> <p>Wiciu, bo tak się do Ciebie zwracaliśmy i zapamiętaliśmy Ciebie, jako świetnego organizatora (teraz się mówi menadżera), wesołego i radosnego oraz pełnego życia i pomysłów kolegę. Żal, że Ciebie i Twojej zawsze uśmiechniętej i radosnej twarzy już wśród nas nie zobaczymy. Szkoda, że w ostatnich latach nie udało się nam zorganizować spotkania klasowego. Teraz będzie, to zorganizować jeszcze trudniej a może wręcz niemożliwe. Mam tyle dobrych myśli i wspomnień związanych z Tobą, których już Tobie nie przekażę.</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Zygmunt BIAŁKA


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Władysława Libner


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

teresa i zbigniew stosikowie


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia