Grzegorz Witkowski

This was published in the following publications on 10.12.2014:
Express Bydgoski

<p>Zmartwychwstał Pan!</p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 7 grudnia 2014 roku zasnął w Bogu z nadzieją Zmartwychwstania Mąż, Syn, Tata, Dziadek i Brat</p>
<p>śp. Grzegorz Witkowski</p>
<p>lat 59</p>
<p>Msza św. żałobna, poprzedzona różańcem, zostanie odprawiona w parafii pw. Św. Krzyża (cmentarz Artyleryjska) w czwartek 11 grudnia o godz. 12.00. Pogrzeb bezpośrednio po mszy.</p>
<p>Żona z Dziećmi</p>

Zmartwychwstał Pan!

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 7 grudnia 2014 roku zasnął w Bogu z nadzieją Zmartwychwstania Mąż, Syn, Tata, Dziadek i Brat

śp. Grzegorz Witkowski

lat 59

Msza św. żałobna, poprzedzona różańcem, zostanie odprawiona w parafii pw. Św. Krzyża (cmentarz Artyleryjska) w czwartek 11 grudnia o godz. 12.00. Pogrzeb bezpośrednio po mszy.

Żona z Dziećmi

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Kolezanka


11yrs

Image chosen by user

rodzina Heigelmanów


11yrs

Image chosen by user

gosc


11yrs

Image chosen by user
<p>Grzegorz Witkowski Wiciu VcM TME Bydgoszcz.</p> <p>Wiciu, bo tak się do Ciebie zwracaliśmy i zapamiętaliśmy Ciebie, jako świetnego organizatora (teraz się mówi menadżera), wesołego i radosnego oraz pełnego życia i pomysłów kolegę. Żal, że Ciebie i Twojej zawsze uśmiechniętej i radosnej twarzy już wśród nas nie zobaczymy. Szkoda, że w ostatnich latach nie udało się nam zorganizować spotkania klasowego. Teraz będzie, to zorganizować jeszcze trudniej a może wręcz niemożliwe. Mam tyle dobrych myśli i wspomnień związanych z Tobą, których już Tobie nie przekażę.</p>


11yrs

Image chosen by user

Zygmunt BIAŁKA


11yrs

Image chosen by user

Władysława Libner


11yrs

Image chosen by user

teresa i zbigniew stosikowie


11yrs

End of content

No more pages to load