Tadeusz Niedźwiecki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.05.2014
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.05.2014
Dziennik Bałtycki
W dniu 3 maja 2014 r. zmarł
doktor
Tadeusz Niedźwiecki
były dyrektor
Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Gdańsku.
Zapamiętamy Go jako dobrego lekarza i życzliwego szefa.
Wyrazy współczucia
Rodzinie
składa
zespół pracowników Kliniki Chorób Zakaźnych
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia