Tadeusz Niedźwiecki
This was published in the following publications on 07.05.2014:
Dziennik Bałtycki
This was published in the following publications on 07.05.2014:
Dziennik Bałtycki
W dniu 3 maja 2014 r. zmarł
doktor
Tadeusz Niedźwiecki
były dyrektor
Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Gdańsku.
Zapamiętamy Go jako dobrego lekarza i życzliwego szefa.
Wyrazy współczucia
Rodzinie
składa
zespół pracowników Kliniki Chorób Zakaźnych
End of content
No more pages to load