Andrzej Gusta

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.01.2015
Dziennik Łódzki

W dniu 10 stycznia 2015 roku zmarł w Szczecinie
nasz ukochany Brat i Wujek

ś+p

Andrzej Gusta

Lekarz humanista, naukowiec, malarz, poeta i podróżnik.
Profesor doktor habilitowany, długoletni kierownik
Katedry i Kliniki Ortopedii i Traumatologii
Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.
Współtwórca ortopedii na Pomorzu Zachodnim.
Pomimo ciężkiej choroby, do końca nie poddawał się i był aktywny.
Będzie nam Go bardzo brakowało.

Z wielkim żalem żegnamy Cię, Andrzeju.

Siostra Maria Gniazdowska z synem Pawłem, synową Sylwią,
wnukami Adamem i Agatą

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w dniu 16 stycznia 2015 r. (piątek)
o godz. 12.00 w kościele pod wezwaniem św. Krzyża
w Szczecinie przy ul. H. Wieniawskiego 4.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Zawsze w moim sercu</p> <p>Mój Ukochany Panie prof. tak bardzo żałuję, że Pana nie mogłam pożegnać...okropnie mi z tym..ale na pewno się spotkamy i wypalimy razem cygaro. Uratował Pan mi życie, i dlatego tak okropnie nie mogę się pogodzić z tym, że nie było mnie przy Panu w ostatniej Pana drodze. Nie mogę uwierzyć w to, że Pana już nie ma....ehhh nie wiem jak mam wyrazić swój ból / jest mi tak źle /. Był Pan moim drugim ojcem, który dał mi życie...nigdy Pana nie zapomnę...do zobaczenia. Kocham i zawsze Pana kochałam, od pierwszego feralnego i wspaniałego spotkania. Do zobaczenia <3 <3 <3 ps. wiem i czuję, że Pan będzie ze mną przy następnym zabiegu, jak zresztą zawsze. KOCHAM I DO ZOABACZENIA.</p> <p>Aga Altheim Skuneczna --- tylko dla Pana Profesorze "ANKA"</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Skuneczna Agnieszka-​A​NKA


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia