Andrzej Gusta

This was published in the following publications on 14.01.2015:
Dziennik Łódzki

W dniu 10 stycznia 2015 roku zmarł w Szczecinie
nasz ukochany Brat i Wujek

ś+p

Andrzej Gusta

Lekarz humanista, naukowiec, malarz, poeta i podróżnik.
Profesor doktor habilitowany, długoletni kierownik
Katedry i Kliniki Ortopedii i Traumatologii
Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.
Współtwórca ortopedii na Pomorzu Zachodnim.
Pomimo ciężkiej choroby, do końca nie poddawał się i był aktywny.
Będzie nam Go bardzo brakowało.

Z wielkim żalem żegnamy Cię, Andrzeju.

Siostra Maria Gniazdowska z synem Pawłem, synową Sylwią,
wnukami Adamem i Agatą

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w dniu 16 stycznia 2015 r. (piątek)
o godz. 12.00 w kościele pod wezwaniem św. Krzyża
w Szczecinie przy ul. H. Wieniawskiego 4.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Zawsze w moim sercu</p> <p>Mój Ukochany Panie prof. tak bardzo żałuję, że Pana nie mogłam pożegnać...okropnie mi z tym..ale na pewno się spotkamy i wypalimy razem cygaro. Uratował Pan mi życie, i dlatego tak okropnie nie mogę się pogodzić z tym, że nie było mnie przy Panu w ostatniej Pana drodze. Nie mogę uwierzyć w to, że Pana już nie ma....ehhh nie wiem jak mam wyrazić swój ból / jest mi tak źle /. Był Pan moim drugim ojcem, który dał mi życie...nigdy Pana nie zapomnę...do zobaczenia. Kocham i zawsze Pana kochałam, od pierwszego feralnego i wspaniałego spotkania. Do zobaczenia <3 <3 <3 ps. wiem i czuję, że Pan będzie ze mną przy następnym zabiegu, jak zresztą zawsze. KOCHAM I DO ZOABACZENIA.</p> <p>Aga Altheim Skuneczna --- tylko dla Pana Profesorze "ANKA"</p>


11yrs

Image chosen by user

Skuneczna Agnieszka-​A​NKA


11yrs

End of content

No more pages to load