Janusz Chlasta

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.12.2013
Głos Wielkopolski

<p><em>&quot;Im więcej wart jest Człowiek,</em><br /><em>tym większy po Nim ból&quot;</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 19 grudnia 2013 roku zasnął w Bogu<br />opatrzony sakramentami św. ukochany mąż, ojciec, teść, dziadek, brat, szwagier i wujek</p>
<h4><strong>śp. Janusz Chlasta</strong><br />przeżył 75 lat</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w piątek, 27 grudnia 2013 r. o godz. 11.10<br />na cmentarzu Junikowskim w Poznaniu.</p>
<p>W smutku pogrążona<br />żona z rodziną</p>

"Im więcej wart jest Człowiek,
tym większy po Nim ból"

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 19 grudnia 2013 roku zasnął w Bogu
opatrzony sakramentami św. ukochany mąż, ojciec, teść, dziadek, brat, szwagier i wujek

śp. Janusz Chlasta
przeżył 75 lat

Pogrzeb odbędzie się w piątek, 27 grudnia 2013 r. o godz. 11.10
na cmentarzu Junikowskim w Poznaniu.

W smutku pogrążona
żona z rodziną

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Byłeś świetny

Diana


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek wujku :(


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Gnieźnianka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Renata Góralczyk-​Zielonka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jerzy Kałwak


12 l

<p>Żyłeś jak chciałeś</p> <p>Kiedy odchodzą Anioły zostaje wiatr po ich skrzydeł trzepocie a po Tobie Januszu zostały fotografie,​niedokoń​czone sprawy,zawiedzeni goście bez muzyki,smutek,miłe sercu wspomnienia i twój wizerunek w naszej pamięci [*] odpoczywaj w spokoju</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jarosława


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jarosława


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wiesław soja


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Bywaj.</p> <p>Zwiałeś z tego świata do swych kolegów "po fachu",Mariusza Stachowiaka ,Jurka Sieczkowskiego i kto teraz będzie robił taki foty jak TY.Nie wiem.Pewnie się ktoś znajdzie.A co z twoimi zdjęciami, którymi zdokumentowałeś tyle tyle lat historii naszego miasta.Mogłoby z nich powstać wiele wspaniałych albumów....Odszedłeś tak jak wielu niedocenionych gnieźnian.Po cichutku ... Do spotkania Januszu TAM... A TAM bydziemy se oglundać wszystkie zdjyncia jakie zrobili i zrobiom w Gniźnie i TAM bydziemy mieli czas na wszstko A teroz śpi spokojnie aż Cie nie obudzimy .A potem Weneja,Kareja,Dalki las Jelonek i Dziekana i tylko my bedziemy wiedzieli o co chodzi. Szkoda że Grzesiu zapomniał że jest z Gniezna. Może se przypomni? No to bywaj !!! wiechu soja</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wiechu 'kaktus'


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Cyryla i Jakub Staszewscy


12 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia