Janusz Chlasta

This was published in the following publications on 24.12.2013:
Głos Wielkopolski

<p><em>&quot;Im więcej wart jest Człowiek,</em><br /><em>tym większy po Nim ból&quot;</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 19 grudnia 2013 roku zasnął w Bogu<br />opatrzony sakramentami św. ukochany mąż, ojciec, teść, dziadek, brat, szwagier i wujek</p>
<h4><strong>śp. Janusz Chlasta</strong><br />przeżył 75 lat</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w piątek, 27 grudnia 2013 r. o godz. 11.10<br />na cmentarzu Junikowskim w Poznaniu.</p>
<p>W smutku pogrążona<br />żona z rodziną</p>

"Im więcej wart jest Człowiek,
tym większy po Nim ból"

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 19 grudnia 2013 roku zasnął w Bogu
opatrzony sakramentami św. ukochany mąż, ojciec, teść, dziadek, brat, szwagier i wujek

śp. Janusz Chlasta
przeżył 75 lat

Pogrzeb odbędzie się w piątek, 27 grudnia 2013 r. o godz. 11.10
na cmentarzu Junikowskim w Poznaniu.

W smutku pogrążona
żona z rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Byłeś świetny

Diana


3yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek wujku :(


8yrs

Image chosen by user

Gnieźnianka


12yrs

Image chosen by user

Renata Góralczyk-​Zielonka


12yrs

Image chosen by user

Jerzy Kałwak


12yrs

<p>Żyłeś jak chciałeś</p> <p>Kiedy odchodzą Anioły zostaje wiatr po ich skrzydeł trzepocie a po Tobie Januszu zostały fotografie,​niedokoń​czone sprawy,zawiedzeni goście bez muzyki,smutek,miłe sercu wspomnienia i twój wizerunek w naszej pamięci [*] odpoczywaj w spokoju</p>


12yrs

Image chosen by user

Jarosława


12yrs

Image chosen by user

Jarosława


12yrs

Image chosen by user

wiesław soja


12yrs

Image chosen by user
<p>Bywaj.</p> <p>Zwiałeś z tego świata do swych kolegów "po fachu",Mariusza Stachowiaka ,Jurka Sieczkowskiego i kto teraz będzie robił taki foty jak TY.Nie wiem.Pewnie się ktoś znajdzie.A co z twoimi zdjęciami, którymi zdokumentowałeś tyle tyle lat historii naszego miasta.Mogłoby z nich powstać wiele wspaniałych albumów....Odszedłeś tak jak wielu niedocenionych gnieźnian.Po cichutku ... Do spotkania Januszu TAM... A TAM bydziemy se oglundać wszystkie zdjyncia jakie zrobili i zrobiom w Gniźnie i TAM bydziemy mieli czas na wszstko A teroz śpi spokojnie aż Cie nie obudzimy .A potem Weneja,Kareja,Dalki las Jelonek i Dziekana i tylko my bedziemy wiedzieli o co chodzi. Szkoda że Grzesiu zapomniał że jest z Gniezna. Może se przypomni? No to bywaj !!! wiechu soja</p>


12yrs

Image chosen by user

wiechu 'kaktus'


12yrs

Image chosen by user

Cyryla i Jakub Staszewscy


12yrs

End of content

No more pages to load