Adam Kwakszys

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.09.2013
Dziennik Bałtycki

"Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 30 sierpnia 2013 r.
po ciężkiej chorobie stanął przed obliczem Pana kochany Syn, Mąż, Tatuś, Brat i Wujek
śp. Adam Kwakszys ur. 18 kwietnia 1970 r.
Msza św. żałobna odbędzie się 5 września 2013 r. w kościele pw. Opatrzności Bożej w Gdańsku Zaspie
o godz. 11.30. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia na cmentarzu Łostowickim o godz. 14.00.
Pogrążona w smutku i nieutulonym bólu rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Tu Ciebie nie ma, lecz Jesteś przecież i pozostaniesz w jasnym świecie. Jest coś, co mrokom się opiera.... To Pamięć.. a ona nie umiera ”‎kocham cię synku -mama ElZBIETA SKORYNKO 18.04.2024

ElZBIETA SKORYNKO


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tu Ciebie nie ma, lecz Jesteś przecież i pozostaniesz w jasnym świecie. Jest coś, co mrokom się opiera. To Pamięć.. a ona nie umiera ”‎kocham cię synku -mama ElZBIETA SKORYNKO

ElZBIETA SKORYNKO


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jesteś w mojej pamięci kuzynie . Asia Paszylka

Asia Paszylka


2 l

Jesteś w naszej pamieci

Danuta mocek


2 l

Żal serce sciska

Danuta


2 l

Wciąż nie mogę uwierzyć...jesteś na zawsze w moim sercu

mama...ElZBIETA SKORYNKO


4 l

Zawsze będziesz w mojej pamięci kochany kuzynie

Joanna Paszylka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
!8.04.2021...Dziś Twoje 51 Urodziny .......Pamiętam każdy dzień Twojego życia,Twoje radości i smutki ,oglądam zdjęcia i pamiętam Twoje emocje .....i moją miłość do Ciebie, mojego kochanego dziecka..jesteś w moim sercu na zawsze......kocham cię synku -mama

ElZBIETA SKORYNKO


5 l

Adasiu jestes w naszych sercach .....spocczywaj w pokoju

ElZBIETA SKORYNKO


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nosimy cię w sercu każdego dnia .....

ElZBIETA SKORYNKO


5 l

„‎عل Tu Ciebie nie ma, lecz Jesteś przecież i pozostaniesz w jasnym świecie. Jest coś co mrokom się opiera. To Pamięć.. a ona nie umiera ”‎kocham cię synku -mama

ElZBIETA SKORYNKO


5 l

Bardzo tęsknię

Elżbieta Skorynko


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wsercu matki pozostałeś na zawsze-kocham cię ...mama

Elżbieta Skorynko


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Kochany Kuzynie . Asia

Joanna Paszylka


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochany synku ...dzisiaj Twoje 50 te Urodziny ....myśle o Tobie stale, rozmawiam w myślach i śmiejemy się razem ....pamiętam kazdą chwilę ,kazdy problem i każdy powód do radosci ..Twoje sukcesy i smutki ...pamiętasz? zawsze byłam przy Tobie...... bardzo tęsknię,kocham Cię i modlę o pokój Twej duszy. Mama

ElZBIETA SKORYNKO


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Modlę się o pokój Twojej duszy synku,kocham Cię

ElZBIETA SKORYNKO


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jesteś z nami zawsze ,kochamy Cię Adasiu ... ..mama ,Piotrek i twoja córcia

ElZBIETA SKORYNKO


6 l

Jesteś taką godziną, która już nie wróci, Zapomnianym uśmiechem, który bardzo smuci, Stosem listów pożółkłych w głębinie szuflady, I wspomnieniem, na które nie ma żadnej rady."

ElZBIETA SKORYNKO - mama


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Synku dzis obchodziłbyś 49 urodziny,jestes w moim sercu na zawsze ,modle się o pokój Twojej duszy-mama

ElZBIETA SKORYNKO


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Adam- pamiętamy,spoczywaj w Bogu ,koleżanki i koledzy z klasy mat-fiz, Sopot

Aleksander


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Adasiu jesteś w naszych sercach na zawsze-ciocia Danusia z mężem

Danuta Stasiewska Zduńczyk


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Modlimy się o pokój Twej Duszy synku -kocham cieę ,mama

ElZBIETA SKORYNKO


7 l

<p>Zawsze będę pamiętać Ciebie Adasiu . Kuzynka Asia</p>

Joanna Pontus-Paszylka


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Ci ,których kochamy nie umieraja nigdy...bo miłość -to niesmiertelność " </p><p>Synku dzis mija 5 lat ,jak cie z nami nie ma ale w naszych sercach jestes na zawsze -kocham Cię ,mama</p>

ElZBIETA SKORYNKO


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia