Adam Kwakszys

This was published in the following publications on 03.09.2013:
Dziennik Bałtycki

"Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 30 sierpnia 2013 r.
po ciężkiej chorobie stanął przed obliczem Pana kochany Syn, Mąż, Tatuś, Brat i Wujek
śp. Adam Kwakszys ur. 18 kwietnia 1970 r.
Msza św. żałobna odbędzie się 5 września 2013 r. w kościele pw. Opatrzności Bożej w Gdańsku Zaspie
o godz. 11.30. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia na cmentarzu Łostowickim o godz. 14.00.
Pogrążona w smutku i nieutulonym bólu rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Tu Ciebie nie ma, lecz Jesteś przecież i pozostaniesz w jasnym świecie. Jest coś, co mrokom się opiera.... To Pamięć.. a ona nie umiera ”‎kocham cię synku -mama ElZBIETA SKORYNKO 18.04.2024

ElZBIETA SKORYNKO


2yrs

Image chosen by user
Tu Ciebie nie ma, lecz Jesteś przecież i pozostaniesz w jasnym świecie. Jest coś, co mrokom się opiera. To Pamięć.. a ona nie umiera ”‎kocham cię synku -mama ElZBIETA SKORYNKO

ElZBIETA SKORYNKO


2yrs

Image chosen by user
Jesteś w mojej pamięci kuzynie . Asia Paszylka

Asia Paszylka


2yrs

Jesteś w naszej pamieci

Danuta mocek


2yrs

Żal serce sciska

Danuta


2yrs

Wciąż nie mogę uwierzyć...jesteś na zawsze w moim sercu

mama...ElZBIETA SKORYNKO


4yrs

Zawsze będziesz w mojej pamięci kochany kuzynie

Joanna Paszylka


4yrs

Image chosen by user
!8.04.2021...Dziś Twoje 51 Urodziny .......Pamiętam każdy dzień Twojego życia,Twoje radości i smutki ,oglądam zdjęcia i pamiętam Twoje emocje .....i moją miłość do Ciebie, mojego kochanego dziecka..jesteś w moim sercu na zawsze......kocham cię synku -mama

ElZBIETA SKORYNKO


5yrs

Adasiu jestes w naszych sercach .....spocczywaj w pokoju

ElZBIETA SKORYNKO


5yrs

Image chosen by user
Nosimy cię w sercu każdego dnia .....

ElZBIETA SKORYNKO


5yrs

„‎عل Tu Ciebie nie ma, lecz Jesteś przecież i pozostaniesz w jasnym świecie. Jest coś co mrokom się opiera. To Pamięć.. a ona nie umiera ”‎kocham cię synku -mama

ElZBIETA SKORYNKO


5yrs

Bardzo tęsknię

Elżbieta Skorynko


5yrs

Image chosen by user
Wsercu matki pozostałeś na zawsze-kocham cię ...mama

Elżbieta Skorynko


5yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Kochany Kuzynie . Asia

Joanna Paszylka


6yrs

Image chosen by user
Kochany synku ...dzisiaj Twoje 50 te Urodziny ....myśle o Tobie stale, rozmawiam w myślach i śmiejemy się razem ....pamiętam kazdą chwilę ,kazdy problem i każdy powód do radosci ..Twoje sukcesy i smutki ...pamiętasz? zawsze byłam przy Tobie...... bardzo tęsknię,kocham Cię i modlę o pokój Twej duszy. Mama

ElZBIETA SKORYNKO


6yrs

Image chosen by user
Modlę się o pokój Twojej duszy synku,kocham Cię

ElZBIETA SKORYNKO


6yrs

Image chosen by user
Jesteś z nami zawsze ,kochamy Cię Adasiu ... ..mama ,Piotrek i twoja córcia

ElZBIETA SKORYNKO


6yrs

Jesteś taką godziną, która już nie wróci, Zapomnianym uśmiechem, który bardzo smuci, Stosem listów pożółkłych w głębinie szuflady, I wspomnieniem, na które nie ma żadnej rady."

ElZBIETA SKORYNKO - mama


7yrs

Image chosen by user
Synku dzis obchodziłbyś 49 urodziny,jestes w moim sercu na zawsze ,modle się o pokój Twojej duszy-mama

ElZBIETA SKORYNKO


7yrs

Image chosen by user
Adam- pamiętamy,spoczywaj w Bogu ,koleżanki i koledzy z klasy mat-fiz, Sopot

Aleksander


7yrs

Image chosen by user
Adasiu jesteś w naszych sercach na zawsze-ciocia Danusia z mężem

Danuta Stasiewska Zduńczyk


7yrs

Image chosen by user
Modlimy się o pokój Twej Duszy synku -kocham cieę ,mama

ElZBIETA SKORYNKO


7yrs

<p>Zawsze będę pamiętać Ciebie Adasiu . Kuzynka Asia</p>

Joanna Pontus-Paszylka


7yrs

Image chosen by user
<p>Ci ,których kochamy nie umieraja nigdy...bo miłość -to niesmiertelność " </p><p>Synku dzis mija 5 lat ,jak cie z nami nie ma ale w naszych sercach jestes na zawsze -kocham Cię ,mama</p>

ElZBIETA SKORYNKO


7yrs

End of content

No more pages to load