Rajmund Wilke
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.02.2014
Kurier Powiatu Kwidzyńskiego
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.02.2014
Kurier Powiatu Kwidzyńskiego
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp.
Rajmunda Wilke
Dyrektora Szpitala w Kwidzynie
w latach 1969 – 1976.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy współczucia
składają
Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy
„Zdrowie” Sp. z o.o. w Kwidzynie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia