Rajmund Wilke
This was published in the following publications on 14.02.2014:
Kurier Powiatu Kwidzyńskiego
This was published in the following publications on 14.02.2014:
Kurier Powiatu Kwidzyńskiego
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp.
Rajmunda Wilke
Dyrektora Szpitala w Kwidzynie
w latach 1969 – 1976.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy współczucia
składają
Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy
„Zdrowie” Sp. z o.o. w Kwidzynie
End of content
No more pages to load