Bogdan Kurp

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.03.2014
Gazeta Pomorska

Cicho zasnąłeś, odszedłeś w wieczną dal.Pozostawiłeś smutek i żal Z głębokim żalem zawiadamiam,że dnia 14 marca 2014 roku zmarł mój kochany Mąż Śp. Bogdan Kurp lat 69 Msza św.żałobna odprawiona zostanie dnia 17.03.2014r.o godz.14:00 w kościele parafii pw.św.Królowej Jadwigi w Inowrocławiu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się tego samego dnia o godz.15:00 na cmentarzu parafii pw.św.Mikołaja przy ulicy Marulewskiej. Pogrążona w smutku ŻONA

Plaża

Nie ma Ciebie już wśród nas Jednak w sercach pozostaniesz na zawsze. Z głębokim żalem zawiadamiamy,że dnia 14 marca 2014 roku zmarł nasz kochany Ojciec,Teść i Dziadek Śp. Bogdan Kurp lat 69 Msza św.żałobna odprawiona zostanie dnia 17.03.2014r.o godz.14:00 w kościele parafii pw.św.Królowej Jadwigi w Inowrocławiu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się tego samego dnia o godz.15:00 na cmentarzu parafii pw.św.Mikołaja przy ulicy Marulewskiej. Pogrążeni w smutku Syn i Córka z rodzinami

Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze w pamięci, bo zostawili ślady w naszych sercach Z głębokim żalem zawiadamiamy,że dnia 14 marca 2014 roku zmarł nasz kochany Szwagier i Wujek Śp. Bogdan Kurp lat 69 Msza św.żałobna odprawiona zostanie dnia 17.03.2014r.o godz.14:00 w kościele parafii pw.św.Królowej Jadwigi w Inowrocławiu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się tego samego dnia o godz.15:00 na cmentarzu parafii pw.św.Mikołaja przy ulicy Marulewskiej. Pogrążeni w smutku Szwagierka Łucja oraz Szwagrowie Leszek i Władysław z rodzinami

PODZIĘKOWANIE Wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele współczucia i życzliwości oraz licznie uczestniczyli we mszy św. i pogrzebie odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku śp. Bogdana Kurp, Księdzu Wojciechowi Orzechowskiemu z parafii pw. Św. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu, rodzinie, sąsiadom, przyjaciołom, delegacjom, znajomym za modlitwę, pamięć, zamówione intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty oraz Zakładowi Pogrzebowemu "Memoria" Pana Waldemara Wójcika za profesjonalną obsługę serdeczne "Bóg zapłać" składają ŻONA, CÓRKA i SYN z RODZINAMI

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Jędrasik


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kinga Kujawa


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

spoczywaj w pokoju


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgorzata Lewandowska


12 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia