Bogdan Kurp

This was published in the following publications on 17.03.2014:
Gazeta Pomorska

Cicho zasnąłeś, odszedłeś w wieczną dal.Pozostawiłeś smutek i żal Z głębokim żalem zawiadamiam,że dnia 14 marca 2014 roku zmarł mój kochany Mąż Śp. Bogdan Kurp lat 69 Msza św.żałobna odprawiona zostanie dnia 17.03.2014r.o godz.14:00 w kościele parafii pw.św.Królowej Jadwigi w Inowrocławiu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się tego samego dnia o godz.15:00 na cmentarzu parafii pw.św.Mikołaja przy ulicy Marulewskiej. Pogrążona w smutku ŻONA

Beach

Nie ma Ciebie już wśród nas Jednak w sercach pozostaniesz na zawsze. Z głębokim żalem zawiadamiamy,że dnia 14 marca 2014 roku zmarł nasz kochany Ojciec,Teść i Dziadek Śp. Bogdan Kurp lat 69 Msza św.żałobna odprawiona zostanie dnia 17.03.2014r.o godz.14:00 w kościele parafii pw.św.Królowej Jadwigi w Inowrocławiu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się tego samego dnia o godz.15:00 na cmentarzu parafii pw.św.Mikołaja przy ulicy Marulewskiej. Pogrążeni w smutku Syn i Córka z rodzinami

Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze w pamięci, bo zostawili ślady w naszych sercach Z głębokim żalem zawiadamiamy,że dnia 14 marca 2014 roku zmarł nasz kochany Szwagier i Wujek Śp. Bogdan Kurp lat 69 Msza św.żałobna odprawiona zostanie dnia 17.03.2014r.o godz.14:00 w kościele parafii pw.św.Królowej Jadwigi w Inowrocławiu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się tego samego dnia o godz.15:00 na cmentarzu parafii pw.św.Mikołaja przy ulicy Marulewskiej. Pogrążeni w smutku Szwagierka Łucja oraz Szwagrowie Leszek i Władysław z rodzinami

PODZIĘKOWANIE Wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele współczucia i życzliwości oraz licznie uczestniczyli we mszy św. i pogrzebie odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku śp. Bogdana Kurp, Księdzu Wojciechowi Orzechowskiemu z parafii pw. Św. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu, rodzinie, sąsiadom, przyjaciołom, delegacjom, znajomym za modlitwę, pamięć, zamówione intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty oraz Zakładowi Pogrzebowemu "Memoria" Pana Waldemara Wójcika za profesjonalną obsługę serdeczne "Bóg zapłać" składają ŻONA, CÓRKA i SYN z RODZINAMI

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Anna Jędrasik


12yrs

Image chosen by user

Kinga Kujawa


12yrs

Image chosen by user

spoczywaj w pokoju


12yrs

Image chosen by user

Małgorzata Lewandowska


12yrs

End of content

No more pages to load