Przemysław Szczepaniak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.09.2014
Głos Wielkopolski

<p><em>Przedwcześnie i nagle odszedłeś</em><br /><em>Okryłeś nas żałobą</em><br /><em>Ty śpisz spokojnie</em><br /><em>My tęsknimy za Tobą</em></p>
<p>Z wielkim bólem zawiadamiamy, że 16 września 2014 roku<br />odszedł do wieczności mój kochany Syn, Tata, Brat i Wujek</p>
<h4>ś+p<br />Przemysław Szczepaniak<br />lat 41</h4>
<p>Msza św. pogrzebowa odbędzie się 24 września 2014 r.<br />o godz. 9.00 w kościele św. Ducha w Antoninku.<br />Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu junikowskim<br />tego samego dnia o godz. 11.50.</p>
<p>Z żalem żegnamy Cię</p>
<p>Matka oraz Brat i Siostra z Rodzinami</p>

Przedwcześnie i nagle odszedłeś
Okryłeś nas żałobą
Ty śpisz spokojnie
My tęsknimy za Tobą

Z wielkim bólem zawiadamiamy, że 16 września 2014 roku
odszedł do wieczności mój kochany Syn, Tata, Brat i Wujek

ś+p
Przemysław Szczepaniak
lat 41

Msza św. pogrzebowa odbędzie się 24 września 2014 r.
o godz. 9.00 w kościele św. Ducha w Antoninku.
Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu junikowskim
tego samego dnia o godz. 11.50.

Z żalem żegnamy Cię

Matka oraz Brat i Siostra z Rodzinami

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

P.S. jest nowa płyta Panków - 45. Mocno aktualna. Mogiel tekstowo wspiął się na wyżyny, muzycznie wyważona wysmakowana. Jest niezła...

M.


6 mies.

Nie myśl że zapomniałem. Sam wiesz ze nie. Słucham sobie właśnie Jana Bo Wojny w mieście. Ale to były fajne czasy..

M.


6 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Z okazji imienin ❤️

A.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
25 la, Przemko ❤❤❤

Anita


3 l

Cześć! Jan udzielił wywiadu książkowego. Dużo wiedzieliśmy, ale tu też jest sporo nowości. Gdzie byś nie był wiem, że czytamy to samo. M.

M.


3 l

Chłopie...

M.


4 l

Właśnie, co chciałbym napisać...? Gorzów...,tam byłem na koncercie. Chłopaki trzymają pion, choć nie piją ... Jan kompzytorsko kwitnie, Janusz mu nie ustępuje,generalnie zespół ma swój świetny czas. Zawsze jak jestem na koncercie LP, to jesteśmy razem, przyjacielu.See U soon.

M.


4 l

Są osoby, na które się nie czeka, za nimi się cholernie tęskni ❤

A


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Słucham i słucham, szkoda, że bez Ciebie Gapo

A. R-S.


5 l

Chłopie, pamiętaj że pamiętam. Czasu było miało, może kiedyś to nadrobimy. Do zobaczenia...

M.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętam...

Anita


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Hey, Gapo...

A.


5 l

Mamy Nowy Rok Przemko.

A.


6 l

Elo stary....

M.


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wszystkiego najlepszego z okazji imienin.

A.


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
4.10.1997 r.

A.


6 l

Zawsze będę pamiętać

A.


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To już prawie 5 lat.

A.


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętam

A.


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziś są Twoje urodziny.

A.


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Panki dzisiaj w Poznaniu. Mam nadzieję, że gdzieś tam jesteś.

A.


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dla Ciebie

A.


7 l

"Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci"

A.


7 l

Miałem nagraną wiadomość od Ciebie 2. września pamiętnego roku. Mam nadzieję że może uda się ją odzyskać u operatora . Co więcej - nigdy jej nie słyszałem... Nie wiem jak Ty ale nadal nie rozumiem dlaczego musi być tak jak jest?

M.


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia