Przemysław Szczepaniak

This was published in the following publications on 22.09.2014:
Głos Wielkopolski

<p><em>Przedwcześnie i nagle odszedłeś</em><br /><em>Okryłeś nas żałobą</em><br /><em>Ty śpisz spokojnie</em><br /><em>My tęsknimy za Tobą</em></p>
<p>Z wielkim bólem zawiadamiamy, że 16 września 2014 roku<br />odszedł do wieczności mój kochany Syn, Tata, Brat i Wujek</p>
<h4>ś+p<br />Przemysław Szczepaniak<br />lat 41</h4>
<p>Msza św. pogrzebowa odbędzie się 24 września 2014 r.<br />o godz. 9.00 w kościele św. Ducha w Antoninku.<br />Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu junikowskim<br />tego samego dnia o godz. 11.50.</p>
<p>Z żalem żegnamy Cię</p>
<p>Matka oraz Brat i Siostra z Rodzinami</p>

Przedwcześnie i nagle odszedłeś
Okryłeś nas żałobą
Ty śpisz spokojnie
My tęsknimy za Tobą

Z wielkim bólem zawiadamiamy, że 16 września 2014 roku
odszedł do wieczności mój kochany Syn, Tata, Brat i Wujek

ś+p
Przemysław Szczepaniak
lat 41

Msza św. pogrzebowa odbędzie się 24 września 2014 r.
o godz. 9.00 w kościele św. Ducha w Antoninku.
Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu junikowskim
tego samego dnia o godz. 11.50.

Z żalem żegnamy Cię

Matka oraz Brat i Siostra z Rodzinami

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

P.S. jest nowa płyta Panków - 45. Mocno aktualna. Mogiel tekstowo wspiął się na wyżyny, muzycznie wyważona wysmakowana. Jest niezła...

M.


6mos

Nie myśl że zapomniałem. Sam wiesz ze nie. Słucham sobie właśnie Jana Bo Wojny w mieście. Ale to były fajne czasy..

M.


6mos

Image chosen by user
Z okazji imienin ❤️

A.


2yrs

Image chosen by user
25 la, Przemko ❤❤❤

Anita


3yrs

Cześć! Jan udzielił wywiadu książkowego. Dużo wiedzieliśmy, ale tu też jest sporo nowości. Gdzie byś nie był wiem, że czytamy to samo. M.

M.


3yrs

Chłopie...

M.


4yrs

Właśnie, co chciałbym napisać...? Gorzów...,tam byłem na koncercie. Chłopaki trzymają pion, choć nie piją ... Jan kompzytorsko kwitnie, Janusz mu nie ustępuje,generalnie zespół ma swój świetny czas. Zawsze jak jestem na koncercie LP, to jesteśmy razem, przyjacielu.See U soon.

M.


4yrs

Są osoby, na które się nie czeka, za nimi się cholernie tęskni ❤

A


4yrs

Image chosen by user
Słucham i słucham, szkoda, że bez Ciebie Gapo

A. R-S.


5yrs

Chłopie, pamiętaj że pamiętam. Czasu było miało, może kiedyś to nadrobimy. Do zobaczenia...

M.


5yrs

Image chosen by user
Pamiętam...

Anita


5yrs

Image chosen by user
Hey, Gapo...

A.


5yrs

Mamy Nowy Rok Przemko.

A.


6yrs

Elo stary....

M.


6yrs

Image chosen by user
Wszystkiego najlepszego z okazji imienin.

A.


6yrs

Image chosen by user
4.10.1997 r.

A.


6yrs

Zawsze będę pamiętać

A.


6yrs

Image chosen by user
To już prawie 5 lat.

A.


6yrs

Image chosen by user
Pamiętam

A.


6yrs

Image chosen by user
Dziś są Twoje urodziny.

A.


7yrs

Image chosen by user
Panki dzisiaj w Poznaniu. Mam nadzieję, że gdzieś tam jesteś.

A.


7yrs

Image chosen by user
Dla Ciebie

A.


7yrs

"Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci"

A.


7yrs

Miałem nagraną wiadomość od Ciebie 2. września pamiętnego roku. Mam nadzieję że może uda się ją odzyskać u operatora . Co więcej - nigdy jej nie słyszałem... Nie wiem jak Ty ale nadal nie rozumiem dlaczego musi być tak jak jest?

M.


7yrs

End of content

No more pages to load