Tomasz Opala
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.11.2014
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.11.2014
Głos Wielkopolski
Z ogromnym smutkiem przyjęłam wiadomość o śmierci
prof. dr. hab. n. med.
Tomasza Opali
wspaniałego Lekarza, Człowieka o wielkim sercu.
Rodzinę
proszę o przyjęcie wyrazów głębokiego współczucia.
Poseł do Parlamentu Europejskiego
Krystyna Łybacka
Żegnamy Naszego Kochanego Szefa
Profesora Tomasza Opalę
Człowieka wielkiego serca, optymistę o niezwykłym poczuciu humoru.
Energiczny, pełen planów, w pełni oddany swojej pracy.
Nikomu nie odmówił pomocy, nawet gdy choroba odbierała mu siły.
Profesorze, zawsze będziemy pamiętać o Tobie.
Czesia, Sylwia, Kuba, Piotr
Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęłam wiadomość o śmierci
prof. dr. hab. n. med.
Tomasza Opali
Szlachetnego i życzliwego Człowieka,
Lekarza o wielkim sercu.
Rodzinie i Współpracownikom Pana Profesora
składam
wyrazy głębokiego współczucia.
Bożena Szydłowska
Poseł na Sejm RP
Ze smutkiem żegnamy
prof. dr. hab. n. med. Tomasza Opalę
Dyrektora Ginekologiczno-Położniczego
Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego
im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.
Rodzinie i Bliskim
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Pracownicy Kliniki Ginekologii I
i Pracowni Patofizjologii Szyjki Macicy
GPSK UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Prof. zw. dra hab. n. med. Tomasza Opali
Dyrektora Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego w Poznaniu,
Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego
w latach 2003-2008.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie i Bliskim
składają
Dyrekcja i pracownicy
Wielkopolskiego Centrum Onkologii
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu
naszego Dyrektora, Kolegi, Przyjaciela
Prof. Tomasza Opali
Żegnamy Go
pogrążeni w smutku, z poczuciem ogromnej straty
Zespół Kliniki Ginekologii Operacyjnej
szpitala przy ul. Polnej
„Vitae comes mors est”
/„Śmierć jest towarzyszką życia”/
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że odszedł na zawsze
Prof. dr hab. nauk med.
Tomasz Opala
Dyrektor
Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu,
Kierownik Katedry
Zdrowia Matki i Dziecka.
Wspaniały lekarz
Pogodny duchem
Szlachetny sercem
Żył z determinacją
Leczył z pasją
Rodzinie i Bliskim
serdeczne wyrazy współczucia
składają
Dyrekcja i Pracownicy
Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego
im. Józefa Strusia w Poznaniu
Ut vivas, disce mori
(„Jeśli chcesz żyć, ucz się umierać”)
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że odszedł na zawsze
Prof. dr hab. nauk med.
Tomasz Opala
Dyrektor
Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu,
Kierownik Katedry Zdrowia Matki i Dziecka,
Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu w latach 2003–2008,
Współtwórca Ogólnopolskiego Związku Pracodawców
Samodzielnych Publicznych Szpitali Klinicznych.
Wybitny lekarz.
Nauczyciel adeptów sztuki medycznej.
Utalentowany menedżer i organizator Służby Zdrowia.
Obdarzony niezmiennym poczuciem humoru Człowiek,
Przyjaciel, na którego zawsze można było liczyć.
Rodzinie i Bliskim
serdeczne wyrazy współczucia
składają
Zarząd i Członkowie
Wielkopolskiego Związku Zakładów Opieki Zdrowotnej
Organizacji Pracodawców
Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy
prof. dr. hab. n. med. Tomasza Opalę
Człowieka o wielkim sercu i życzliwości.
Rodzinie Zmarłego
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Kierownik i Pracownicy
Katedry i Zakładu Organizacji i Zarządzania w Opiece Zdrowotnej,
Wydziału Nauk o Zdrowiu, Uniwersytetu Medycznego
im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
oraz Członkowie Polskiego Towarzystwa Nauk o Zdrowiu.
W dniu 28 listopada 2014 r. zmarł
prof. dr hab. Tomasz Opala
wieloletni Dyrektor Szpitala,
nasz wspaniały Przełożony, Kolega i Przyjaciel.
Pozostawił po sobie wielką pustkę.
Łączymy się w ogromnym żalu
z Rodziną i Bliskimi
Zespół
Kliniki Położnictwa i Chorób Kobiecych
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
Z głębokim żalem żegnamy
Tomka Opalę
Tak trudno pogodzić się ze stratą naszego Przyjaciela,
Towarzysza wielu wspaniałych spotkań,
Człowieka zawsze otwartego na potrzeby innych...
Składamy wyrazy współczucia
Żonie Elżbiecie
i Najbliższym
Krystyna i Jacek Brązert
Z głębokim żalem żegnamy naszego
Przyjaciela i Kolegę
Ś + P
Tomasza Opalę
Koledzy
z Lions Club Poznań 1990
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
prof. dr. hab. n. med.
Tomasza Opali
Dyrektora Ginekologiczno-Położniczego
Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego
im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia
składa
Dyrektor Naczelny
wraz z Zespołem Pracowników
SZOZ nad Matką i Dzieckiem
w Poznaniu
Z głębokim żalem żegnamy
Pana
prof. dr. hab. med.
Tomasza Opalę
Dyrektora Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego
Uniwersytetu Medycznego
im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.
Serdeczne wyrazy współczucia
Najbliższym
składają
Dyrekcja i Pracownicy
Wielkopolskiego Centrum
Pulmonologii i Torakochirurgii
im. Eugenii i Janusza Zeylandów
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 28 listopada 2014 r. odszedł od nas
nasz ukochany Mąż, Tata, Teść i Dziadek
Ś+P
prof. Tomasz Opala
Pogrzeb odbędzie się 6 grudnia o godz. 12.30
na cmentarzu junikowskim.
W smutku pogrążona
Rodzina
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Prof. dr. hab.
Tomasza Opali
Najszczersze wyrazy współczucia
Rodzinie i Najbliższym
składają
Dyrekcja i Pracownicy
Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego
Przyjaciela.
Tomku,
na zawsze pozostaniesz w naszych sercach.
Elżuni i Dzieciom
składamy serdeczne wyrazy współczucia i szczerego bólu.
Iwona i Andrzej, Ewa i Ryszard, Ania i Grzegorz, Ewa i Jacek
Z wielkim żalem żegnamy naszego Dyrektora,
Pana prof. dr hab.
Tomasza Opalę
Człowieka oddanego swojej pracy, życzliwego pacjentom i personelowi.
Rodzinie Zmarłego
wyrazy współczucia składa
zespół lekarzy i pielęgniarek
z Kliniki Anestezjologii w Położnictwie i Ginekologii.
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Ś+P
Prof. dr. hab. Tomasza Opali
Oddanego Przyjaciela,
na którego pomoc i wsparcie mogliśmy zawsze liczyć.
Będzie nam bardzo brakowało Jego dobroci i życzliwości.
Elżbiecie i Dzieciom
wyrazy szczerego współczucia
składają
Maja i Krzysztof Drews
z Rodziną
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Prof. dr. hab. Tomasza Opali
Naszego wieloletniego Dyrektora, Kolegi i Przyjaciela,
wychowawcy wielu pokoleń studentów i lekarzy,
wybitnego lekarza i organizatora, prawego i życzliwego człowieka.
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Rodzinie i Najbliższym
wyrazy szczerego współczucia
składa
Zespół Kliniki Perinatologii i Chorób Kobiecych
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
Przepełnieni głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Prof. dr. hab. med.
Tomasza Opali
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
składają
Dyrekcja
oraz Pracownicy
Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera
Uniwersytetu Medycznego
im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
28 listopada 2014 roku
odszedł od nas na wieczny dyżur
po nierównej walce z chorobą
Prof. medycyny Tomasz Opala
Wieloletni Dyrektor Szpitala Ginekologicznego
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, „Polnej”
Zapamiętamy Go jako wspaniałego lekarza i otwartego, pogodnego człowieka.
Życzliwego dla wszystkich, nie tylko dla rodziny i przyjaciół.
Doskonałego kompana, o wielkim sercu, lwiej odwadze i dużym poczuciu humoru.
Kochał ludzi i życie, i potrafił się nimi cieszyć. Szkoda, że tak krótko...
Odszedł od nas Drogi Kolega i Przyjaciel.
Żonie Elżbiecie, Córkom i Synowi
składamy serdeczne wyrazy współczucia.
Jurek i Mariola Więznowscy z Rodziną
Dlaczego ludzie mądrzy i dobrzy tak szybko odchodzą...
Tomek Opala
odszedł.
Wyrazy szczerego i głębokiego współczucia
Tobie Elżbieto
oraz wszystkim Bliskim
składają
Ewa i Krzysztof Olejniczakowie
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Profesora
Tomasza Opali
wybitnego lekarza,
Dyrektora Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego UMP,
uznanego specjalisty w ginekologii i położnictwie.
Pozostanie w naszej pamięci jako wielki lekarz i wspaniały człowiek.
Rodzinie i bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Kierownicy Klinik Ortopedycznych
Szpitala im. W. Degi
prof. Marek Jóźwiak, prof. Jacek Kaczmarczyk,
prof. Jacek Kruczyński, prof. Leszek Romanowski
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że w dniu 28 listopada 2014 roku zmarł
śp.
Prof. dr hab. med. Tomasz Opala
Był naszym Kolegą ze studiów i serdecznym Przyjacielem,
z którym spędzaliśmy niezapomniane wakacje.
Tomku,
dziękujemy Tobie za Twoją przyjaźń,
pozostaniesz w naszej serdecznej pamięci,
pustka po Twoim odejściu jest nie do zapełnienia…
Łączymy się duchowo z pogrążonymi w bólu
Najbliższymi Tomka
Ania i Witek Bieleńscy
z Andrzejem
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Prof. dr. hab. n. med.
Tomasza Opali
Rodzinie i Najbliższym
składamy
wyrazy szczerego współczucia.
Kierownik i Pracownicy
Katedry i Kliniki Onkologii
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
Człowiek odchodzi, ale dobro,
które czynił, pozostaje na zawsze
„Non omnis moriar”
Z ogromnym smutkiem żegnamy
zmarłego w dniu 28 listopada 2014 roku
Naszego Wspaniałego Przyjaciela i Kolegę
prof. dra hab. Tomasza Opalę
chociaż trudno żegnać na zawsze kogoś,
kto jeszcze mógłby być z nami
Wyrazy szczerego współczucia wraz ze słowami otuchy
Żonie Elżbiecie, Córkom, Synowi i Bliskim
Tomku,
wspomnienia wspólnych wakacji oraz niezliczonych chwil
spędzonych w Twoim towarzystwie pozostaną w naszej pamięci.
Tomku, będzie nam brakowało Twojego uśmiechu.
Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach!
Twoi Przyjaciele
Małgorzata i Piotr, Małgorzata i Paweł, Mariola i Mieczysław, Zofia i Stefan, Grażyna i Marek, Izabela i Łukasz, Krystyna i Stanisław
Z powodu śmierci
prof. dr. hab. n. med.
Tomasza Opali
Rodzinie
składamy wyrazy głębokiego współczucia
Justyna, Piotr, Agnieszka Jasińscy
Z głębokim żalem przyjąłem wiadomość
o śmierci mojego Przyjaciela
Prof. dra hab. Tomasza Opali
wspaniałego Człowieka, wybitnego ginekologa,
doświadczonego nauczyciela akademickiego
oraz wieloletniego Kolegi Dyrektora.
Był Osobą chętnie i bezinteresownie służącą swoją radą i pomocą.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy współczucia
składa
Mariusz Kozierowski
Dyrektor Zarządu Prywatnej Lecznicy Certus w Poznaniu
Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
prof. dra hab. n. med.
Tomasza Opali
wieloletniego dyrektora
Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy szczerego współczucia
Rada Nadzorcza i Zarząd Phytopharm Klęka SA
Z głębokim smutkiem żegnamy
Naszego Kochanego Szefa
Profesora
Tomasza Opalę
Kierownika Katedry Zdrowia Matki i Dziecka
Człowieka o wielkim sercu, przyjaciela i przewodnika.
Jego nauki pozostaną na zawsze w naszych umysłach, a dobro w sercach.
Pracownicy
Kliniki Zdrowia Matki i Dziecka i Zakładu Praktycznej Nauki Położnictwa
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość,
że dnia 28 listopada 2014 r. zmarł
prof. zwyczajny dr hab. n. med.
Tomasz Opala
Dyrektor Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego
UM w Poznaniu.
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
głębokie wyrazy współczucia
składają
Zarząd i Pracownicy Centrum Medycznego HCP Sp. z o.o.
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość,
że odszedł z naszego grona
prof. zwyczajny dr hab. n. med.
Tomasz Opala
Kierownik Katedry Zdrowia Matki i Dziecka,
Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu w latach 2003-2008,
Członek Senatu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
Wielce zasłużony nauczyciel akademicki
i wychowawca wielu pokoleń studentów oraz kadry uniwersyteckiej.
Człowiek wielkiego serca i umysłu
na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Rodzinie Zmarłego
głębokie wyrazy współczucia
składają
Rektor i Senat,
Dziekani i Rady Wydziałów
Nauk o Zdrowiu, Lekarskiego I, II oraz Farmaceutycznego,
Dyrekcja i Pracownicy
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość,
że odszedł z naszego grona
prof. zwyczajny dr hab. n. med.
Tomasz Opala
Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu w latach 2003-2008.
Kierownik Katedry Zdrowia Matki i Dziecka.
Wielce zasłużony nauczyciel akademicki
i wychowawca wielu pokoleń studentów, lekarzy oraz kadry uniwersyteckiej.
Człowiek wielce życzliwy i szlachetny
na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Rodzinie Zmarłego
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Dziekan i Prodziekani
oraz pracownicy Wydziału Nauk o Zdrowiu
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Ze smutkiem żegnamy prof. dr. hab. n. med.
Tomasza Opalę
Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Pracownicy NSZOZ "Medisana"
Z najgłębszym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp.
prof. dr. hab. n. med.
Tomasza Opali
profesora na Wydziale Medycznym
Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej
im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu,
wieloletniego dyrektora Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
W Zmarłym straciliśmy znakomitego lekarza, wybitnego naukowca i dydaktyka,
a przede wszystkim wspaniałego Człowieka i Przyjaciela,
który z pasją oddawał się pracy jako wykonawca duchowego testamentu
i kontynuator dzieła swojego Mistrza prof. Tadeusza Pisarskiego.
Łączymy się w bólu z Rodziną i Przyjaciółmi Zmarłego,
składając najszczersze wyrazy współczucia i kondolencje.
Pogrążeni w smutku
Rektor, Senat
i Społeczność Akademicka Wydziału Medycznego
PWSZ w Kaliszu
Z głębokim smutkiem żegnamy
Wspaniałego Dyrektora i Człowieka
prof. dra hab. n. med.
Tomasza Opalę
Dobro pacjenta i pracowników było dla Niego najważniejsze,
a optymizm i energia drugą naturą.
Jego przedwczesne odejście pozostawiło pustkę w naszych sercach.
Wyrazy współczucia
Rodzinie Zmarłego
składają
Kierownictwo i Pracownicy Centralnego Laboratorium
Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego UM
im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci
śp.
prof. Tomasza Opali
wieloletniego Dyrektora Ginekologiczno-Położniczego
Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego
im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu,
Kierownika Katedry Zdrowia Matki i Dziecka,
Członka Senatu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
oraz Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu w latach 2003-2008.
Jego odejście to dla medycyny polskiej wielka strata.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy współczucia i żalu
przekazuje
Jan Grabkowski
Starosta Poznański
z Zarządem Powiatu w Poznaniu
W dniu 28 listopada 2014 r. zmarł
śp.
Tomek Opala
Wspaniały Człowiek, Podróżnik.
To smutne.
Elżuniu, jesteśmy z Tobą.
Gosia i Tomek Mrozowie
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
profesora dr. hab. med.
Tomasza Opali
wybitnego lekarza i cenionego nauczyciela akademickiego,
niezawodnego Przyjaciela,
który przez całe życie kierował się wartościami prawego Człowieka,
tolerancją, dobrocią i życzliwością wobec ludzi.
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Wyrazy szczerego współczucia
Rodzinie i Bliskim
składają pogrążeni w smutku
Anna i Marek Spaczyńscy,
Beata i Robert Spaczyńscy
Z głębokim smutkiem żegnamy
Prof. dra hab. med.
Tomasza Opalę
Zachowamy w naszej pamięci
pełnego pogody Człowieka i oddanego Przyjaciela.
Elżbiecie i Rodzinie
wyrazy współczucia składają
Przyjaciele i Sąsiedzi z Wilczego Młyna
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
prof. dr. hab. Tomasza Opali
Dyrektora Ginekologiczno-Położniczego
Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego
im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.
Rodzinie Zmarłego
wyrazy szczerego współczucia
składa
Dyrekcja Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że odszedł od nas nasz bliski Przyjaciel
Prof. dr hab. med.
Tomasz Opala
Był doskonałym lekarzem,
niezawodnym Przyjacielem i bliskim nam Człowiekiem.
Rodzinie Tomka
składamy z serca płynące kondolencje.
Pogrążeni w smutku
Przyjaciele z Med Clubu
Z ogromnym bólem i żalem przyjęliśmy wiadomość
o przedwczesnej śmierci
Prof. dr. hab. Tomasza Opali
wieloletniego Dyrektora Naszego Szpitala.
Był cenionym lekarzem, obdarzonym niezwykłą intuicją i charyzmą,
menedżerem, wychowawcą wielu pokoleń studentów,
człowiekiem wielkiego serca.
Dobro pacjentów i Szpitala, którym kierował, zawsze było dla niego najważniejsze.
Pełen planów, optymizmu i energii do ostatnich dni.
Jego przedwczesne odejście pozostawiło pustkę w naszych sercach.
Żegnaj Dyrektorze…
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie Zmarłego
składają pogrążeni w smutku
Dyrekcja oraz pracownicy Szpitala
Z przykrością przyjęliśmy wiadomość,
iż 28 listopada 2014 r.
opuścił nas na zawsze
Prof. dr hab. Tomasz Opala
wybitny specjalista w ginekologii i położnictwie, nauczyciel akademicki,
wieloletni Dyrektor Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Człowiek wielkiego serca, umysłu i czynu.
W żalu pogrążona
Rada Społeczna
Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego UM
w Poznaniu
Dnia 28 listopada 2014 r. zmarł
prof. dr hab. med.
Tomasz Opala
dyrektor Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego
Uniwersytetu Medycznego
im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.
Rodzinie i Współpracownikom
składam wyrazy głębokiego współczucia.
Filip Nowak
dyrektor Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Prof. dra hab.
Tomasza Opali
Dyrektora Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego
Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
Rodzinie i Bliskim
wyrazy współczucia składa
Dyrekcja Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego
Narodowego Funduszu Zdrowia
Ze smutkiem żegnamy niezwykłego człowieka,
naszego dobrego i wieloletniego Przyjaciela
Śp.
Prof. dra hab. n. med.
Tomasza Opalę
Wyrazy współczucia składamy
Żonie Elżbiecie oraz Rodzinie
Hania i Mirek Bąkiewiczowie
Marysia i Jan Szambelańczykowie
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p.
Prof. dra hab.
Tomasza Opali
wspaniałego Lekarza, Człowieka o wielkim sercu.
Łączymy się w bólu
z Rodziną Zmarłego
Dyrekcja
Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie
Chorych „Dziekanka” w Gnieźnie
Tomku,
to pożegnanie jest ogromnie smutne, zbyt wczesne.
Pozostaniesz w naszej pamięci i wspomnieniach.
Najbliższym
pana profesora Tomasza Opali
składamy wyrazy głębokiego żalu i współczucia
Koleżanki i Koledzy
z VI grupy studenckiej
Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość
o przedwczesnej śmierci
prof. dra hab. Tomasza Opali
wybitnego specjalisty z dziedziny położnictwa i ginekologii,
wspaniałego lekarza i naukowca, wychowawcy wielu pokoleń ginekologów i położników,
Prezesa Zarządu Wielkopolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Żegnamy naszego Kolegę i Przyjaciela
Cześć Jego pamięci!
Wyrazy współczucia
Najbliższym
składają
Zarząd i Koledzy
z Wielkopolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
Człowiek odchodzi, pamięć pozostaje...
28 listopada 2014 r. odszedł od nas
prof. dr hab.
Tomasz Opala
wspaniały, życzliwy Przyjaciel,
pełen energii, żartu i spontaniczności.
Trudno uwierzyć w to, że już się nie zobaczymy
i choć Twoje życie przeminęło, w naszych sercach pozostaniesz.
Składamy serdeczne wyrazy współczucia
Rodzinie oraz wszystkim Bliskim
naszego przyjaciela.
Wojciech Olejniczak, Stanisław Wachowiak, Leszek Wenderski
Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy
Naszego Dyrektora
prof. dr. hab. n. med.
Tomasza Opalę
Rodzinie i Najbliższym
najszczersze wyrazy współczucia.
Pracownicy
Kliniki Neonatologii i Kliniki Zakażeń Noworodka
Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego
UM w Poznaniu
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
prof. dr. hab.
Tomasza Opali
„Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym,
że tylko to wszystko, co robimy dla innych,
jest tym, co naprawdę warto robić”
Takim pozostaniesz w naszej pamięci, Dyrektorze.
Zespół Pracowni RTG
Szpitala Gin.-Poł., ul. Polna
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Prof. dr. hab. Tomasza Opali
„Nie liczy się wcale wspaniałość Twego działania,
ale miłość, jaką w to włożyłeś”
Za to wspaniałe serce łączymy się ze smutkiem
z Rodziną
Iwona i Kazimierz Rzymscy
Z głębokim smutkiem żegnamy
Pana
Prof. dr. hab. med.
Tomasza Opalę
Dyrektora Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego
Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego
w Poznaniu
Wspaniałego Lekarza
i naszego Przyjaciela
Rodzinie zmarłego Profesora
składamy wyrazy współczucia
Dyrekcja oraz Pracownicy Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego
Szpitala Klinicznego im. W. Degi UM
w Poznaniu
Z głębokim smutkiem żegnamy
prof. dr. hab. n. med. Tomasza Opalę
Wybitnego lekarza, Dyrektora Ginekologiczno-Położniczego
Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu,
Wspaniałego Nauczyciela i Człowieka.
Rodzinie i Najbliższym
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Zespół Katedry i Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
Przepełnieni głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś † p
Prof. dr. hab. med. Tomasza Opali
wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
składają
Dyrekcja
oraz Pracownicy
Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego
Uniwersytetu Medycznego
im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
„Człowiek odchodzi, pamięć pozostaje”
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że w dniu 28 listopada 2014 r. zmarł
prof. dr hab. n. med.
Tomasz Opala
Wieloletni Dyrektor Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego
Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
Rodzinie oraz Najbliższym
wyrazy głębokiego współczucia i szczerego żalu
składają
Wspólnicy, Współpracownicy i Pracownicy
Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych P.J. Sowisło & Topolewski S.K.A.
„Są chwile, by działać, i takie,
kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los”
(Paulo Coelho)
Z wielkim żalem żegnamy
prof. dra hab. n. med. Tomasza Opalę
Przyjaciela, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Elu, łączymy się w bólu z Tobą i całą Rodziną.
Grażyna i Waldemar Szwarczyńscy z Izabellą i Patrycją
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Lekarze
5 l
10 l
LJ
11 l
Joanna Jańczak
11 l
Adam
11 l
A.H
11 l
A.H
11 l
Wioletta Nowak
11 l
Iza
11 l
Natalia
11 l
Basia i Błażej
11 l
Basia i Błażej
11 l
Bożena i Jerzy z Martą Adamcza
11 l
Miecia Jurczyk
11 l
Miecia Jurczyk
11 l
Bożena i Jerzy z Martą Adamcza
11 l
Hania i Gosia
11 l
Dorota Skrzypczak
11 l
Dorota Skrzypczak
11 l
Sabina Dyból
11 l
L.M
11 l
Ewa i Stefan
11 l
Piotr Bruszewski
11 l
Piotr Bruszewski
11 l