Tomasz Gawlik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.07.2014
Nowiny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.07.2014
Nowiny
"Jak trudno żegnać Kogoś, kto jeszcze mógł być z nami..." Z głębokim żalem żegnamy ŚP. Tomasza Gawlika Serdecznego Kolegę, V-ce Prezesa Zarządu Wodociągów Dębickich Sp. z o.o. Człowieka skromnego, pracowitego i wielkiego serca. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Zarząd i Współpracownicy z Wodociągów Dębickich Sp. z o.o.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia