Tomasz Gawlik
This was published in the following publications on 23.07.2014:
Nowiny
This was published in the following publications on 23.07.2014:
Nowiny
"Jak trudno żegnać Kogoś, kto jeszcze mógł być z nami..." Z głębokim żalem żegnamy ŚP. Tomasza Gawlika Serdecznego Kolegę, V-ce Prezesa Zarządu Wodociągów Dębickich Sp. z o.o. Człowieka skromnego, pracowitego i wielkiego serca. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Zarząd i Współpracownicy z Wodociągów Dębickich Sp. z o.o.
End of content
No more pages to load