Roman Topolski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.01.2014
Gazeta Pomorska

Wyrazy głębokiego współczucia i szczerego żalu Danucie i najbliższej Rodzinie z powodu śmierci Romana Topolskiego składają KAMILA i MARCIN DERKOWSCY

Plaża

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17 stycznia 2014 roku zmarł kochany Syn, Brat i Szwagier śp. Roman Topolski lat 58. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 21.01.2014 r. o godz. 9.00 w kościele parafii pw. Św. Mikołaja. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.30 na cmentarzu parafii Zwiastowania N.M.P. przy ul. Libelta (lewa strona) w Inowrocławiu. Pogrążone w smutku MAMA z MĘŻEM i SIOSTRA DOROTA z MĘŻEM

<p>Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 17 stycznia 2014 roku zmarł kochany Ojciec, Teść i Dziadek śp. Roman Topolski lat 58. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 21.01.2014 r. o godz. 9.00 w kościele parafii pw. Św. Mikołaja. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.30 na cmentarzu parafii Zwiastowania N.M.P. przy ul. Libelta (lewa strona) w Inowrocławiu. Pogrążeni w smutku CÓRKA i SYN z RODZINAMI</p> <p><em>&quot;Odszedłeś tak wcześnie, że ani uwierzyć, ani się pogodzić”</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiam, że dnia 17. stycznia 2014 roku odszedł mój kochany</p>
<h4>śp. Romek Topolski</h4>
<p>Pogrążona w smutku Danka</p>

Pani Annie Łukowiak-Rychlik, lekarzowi o gołębim sercu z II Oddziału Wewnętrznego i Endokrynologicznego Szpitala Wielospecjalistycznego w Inowrocławiu serdecznie dziękuję za wspaniałą opiekę lekarską, bezgraniczne oddanie i troskę okazaną Romanowi Topolskiemu w czasie jego ciężkiej choroby oraz wsparcie w trudnych chwilach Danuta Jaskulska

Na ręce Ordynatora dr n. med. Artura Szumlańskiego składam serdeczne podziękowania całemu personelowi Oddziału Chirurgii Urazowej i Ortopedii Wielospecjalistycznego Szpitala w Inowrocławiu za oddanie, ogromne zaangażowanie oraz fachową i pełną profesjonalizmu opiekę nad Romanem Topolskim Danuta Jaskulska

W 1. rocznicę śmierci mojego kochanego Syna śp. Romana Topolskiego w niedzielę 25 stycznia 2015 r. o godz. 10.00 zostanie odprawiona msza śięta. w kościele garnizonowym pw. Św. Barbary w Inowrocławiu. O czym zawiadamia Mama z Rodziną

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>...</p>

Paulina


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze w moim sercu, Danka


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Romek</p> <p>Zawsze jesteś w moim sercu...</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Paulina


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kasia i Andrzej


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marta Kołodyńska


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Synku</p> <p>Nie mogę pogodzić się z Twoim odejściem.</p> <p>Kochamy Cię Synku!!!</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mama i Kazik


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dziś mija rok mój Kochany ...</p> ''Tu Ciebie nie ma, lecz jesteś przecież... I pozostaniesz w jasnym świecie, jest coś co mrokom się opiera, jest pamięć. A ona nie umiera...''


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Paulina


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

beata sibora


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mama i Kazik


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Danka


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Danka


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Paulina


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Paulina


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Paulina


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Paulina


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kasia i Andrzej


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mama z Kazikiem


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Paulina


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>17.</p> <p><em><span><span> "Gdy się miało szczęście, które się nie trafia:<br />czyjeś ciało i ziemię całą,<br />a zostanie tylko fotografia,<br />to - to jest bardzo mało...</span></span></em>"</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria Sobocinska


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Paulina


12 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia