Roman Topolski

This was published in the following publications on 20.01.2014:
Gazeta Pomorska

Wyrazy głębokiego współczucia i szczerego żalu Danucie i najbliższej Rodzinie z powodu śmierci Romana Topolskiego składają KAMILA i MARCIN DERKOWSCY

Beach

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17 stycznia 2014 roku zmarł kochany Syn, Brat i Szwagier śp. Roman Topolski lat 58. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 21.01.2014 r. o godz. 9.00 w kościele parafii pw. Św. Mikołaja. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.30 na cmentarzu parafii Zwiastowania N.M.P. przy ul. Libelta (lewa strona) w Inowrocławiu. Pogrążone w smutku MAMA z MĘŻEM i SIOSTRA DOROTA z MĘŻEM

<p>Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 17 stycznia 2014 roku zmarł kochany Ojciec, Teść i Dziadek śp. Roman Topolski lat 58. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 21.01.2014 r. o godz. 9.00 w kościele parafii pw. Św. Mikołaja. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.30 na cmentarzu parafii Zwiastowania N.M.P. przy ul. Libelta (lewa strona) w Inowrocławiu. Pogrążeni w smutku CÓRKA i SYN z RODZINAMI</p> <p><em>&quot;Odszedłeś tak wcześnie, że ani uwierzyć, ani się pogodzić”</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiam, że dnia 17. stycznia 2014 roku odszedł mój kochany</p>
<h4>śp. Romek Topolski</h4>
<p>Pogrążona w smutku Danka</p>

Pani Annie Łukowiak-Rychlik, lekarzowi o gołębim sercu z II Oddziału Wewnętrznego i Endokrynologicznego Szpitala Wielospecjalistycznego w Inowrocławiu serdecznie dziękuję za wspaniałą opiekę lekarską, bezgraniczne oddanie i troskę okazaną Romanowi Topolskiemu w czasie jego ciężkiej choroby oraz wsparcie w trudnych chwilach Danuta Jaskulska

Na ręce Ordynatora dr n. med. Artura Szumlańskiego składam serdeczne podziękowania całemu personelowi Oddziału Chirurgii Urazowej i Ortopedii Wielospecjalistycznego Szpitala w Inowrocławiu za oddanie, ogromne zaangażowanie oraz fachową i pełną profesjonalizmu opiekę nad Romanem Topolskim Danuta Jaskulska

W 1. rocznicę śmierci mojego kochanego Syna śp. Romana Topolskiego w niedzielę 25 stycznia 2015 r. o godz. 10.00 zostanie odprawiona msza śięta. w kościele garnizonowym pw. Św. Barbary w Inowrocławiu. O czym zawiadamia Mama z Rodziną

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>...</p>

Paulina


8yrs

Image chosen by user
Zawsze w moim sercu, Danka


9yrs

Image chosen by user
<p>Romek</p> <p>Zawsze jesteś w moim sercu...</p>


11yrs

Image chosen by user

Paulina


11yrs

Image chosen by user

Kasia i Andrzej


11yrs

Image chosen by user

Marta Kołodyńska


11yrs

Image chosen by user
<p>Synku</p> <p>Nie mogę pogodzić się z Twoim odejściem.</p> <p>Kochamy Cię Synku!!!</p>


11yrs

Image chosen by user

Mama i Kazik


11yrs

Image chosen by user
<p>Dziś mija rok mój Kochany ...</p> ''Tu Ciebie nie ma, lecz jesteś przecież... I pozostaniesz w jasnym świecie, jest coś co mrokom się opiera, jest pamięć. A ona nie umiera...''


11yrs

Image chosen by user

Paulina


11yrs

Image chosen by user

beata sibora


11yrs

Image chosen by user

Mama i Kazik


11yrs

Image chosen by user

Danka


11yrs

Image chosen by user

Danka


11yrs

Image chosen by user

Paulina


11yrs

Image chosen by user

Paulina


11yrs

Image chosen by user

Paulina


11yrs

Image chosen by user

Paulina


11yrs

Image chosen by user

Kasia i Andrzej


11yrs

Image chosen by user

Mama z Kazikiem


11yrs

Image chosen by user

Paulina


11yrs

Image chosen by user
<p>17.</p> <p><em><span><span> "Gdy się miało szczęście, które się nie trafia:<br />czyjeś ciało i ziemię całą,<br />a zostanie tylko fotografia,<br />to - to jest bardzo mało...</span></span></em>"</p>


11yrs

Image chosen by user

Maria Sobocinska


12yrs

Image chosen by user

Paulina


12yrs

End of content

No more pages to load