Teresa Szeszuła
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.05.2013
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.05.2013
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 23 maja 2013 r. zmarła Nasza Koleżanka
Teresa Szeszuła
wieloletni pracownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Grodzisku Wielkopolskim.
Szlachetny i uczciwy Człowiek, życzliwy i niezastąpiony Przyjaciel.
Trudno oswoić się z myślą, że już nigdy nie omówimy wspólnie wielu problemów,
ale na zawsze pozostanie w Naszej pamięci Jej przenikliwość i urok osobisty.
Żegnamy Cię w smutku, ale – Tereniu – będziemy pamiętać Cię zawsze.
Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Grodzisku Wielkopolskim
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia