Teresa Szeszuła
This was published in the following publications on 24.05.2013:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 24.05.2013:
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 23 maja 2013 r. zmarła Nasza Koleżanka
Teresa Szeszuła
wieloletni pracownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Grodzisku Wielkopolskim.
Szlachetny i uczciwy Człowiek, życzliwy i niezastąpiony Przyjaciel.
Trudno oswoić się z myślą, że już nigdy nie omówimy wspólnie wielu problemów,
ale na zawsze pozostanie w Naszej pamięci Jej przenikliwość i urok osobisty.
Żegnamy Cię w smutku, ale – Tereniu – będziemy pamiętać Cię zawsze.
Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Grodzisku Wielkopolskim
End of content
No more pages to load