Dominik Ler
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.12.2013
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.12.2013
Gazeta Pomorska
Odejście Najukochańszego Aniołka śp. Dominika Ler napełniło nasze serca smutkiem i rozpaczą. Bolesne doświadczenie pokazało siłę miłości i solidarności w bólu, okazane podczas ostatniego pożegnania. Serdeczne Bóg zapłać składamy Ks. kanonikowi Pawłowi Kowalskiemu, proboszczowi parafii pw. Chrystusa Miłosiernego w Inowrocławiu, Ks. Janowi Maćkowiakowi dyrektorowi Katolickiej Szkoły Podstawowej w Inowrocławiu, ks. Krzysztofowi Pecyna za sprawowanie uroczystości pogrzebowej, Ks. kanonikowi Maciejowi Lisieckiemu za pamięć modlitewną. Za udział w uroczystościach, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty wyrażamy z głębi serca podziękowania całej Rodzinie, Koleżankom i Kolegom z II klasy KSP wraz z Panią Ewą Pelplińską i Joanna Szypurą, Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu i społeczności uczniowskiej KSP, Delegacji Zakładów Przetwórstwa Zbożowo-Młynarskiego w Kruszwicy, Znajomym. Zakładowi Pogrzebowemu Pani Małgorzaty Matuszak i zarządcy cmentarza Pan Janowi Misterskiemu za okazaną pomoc dziękują Rodzice z Agnieszką
Każdego dnia będziesz z nami, bo wspomnień nie może nam nikt zabrać. Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 2 grudnia 2013 roku odszedł od nas na zawsze kochany Chrześniak i Kuzyn śp. Dominik Ler lat 8. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 4.12.2013 r. o godz. 12.30 w kościele parafii pw. Chrystusa Miłosiernego. Po mszy św. odbędzie się ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafii św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążeni w żalu WUJEK MARCIN i CIOCIA CELINA z DZIEĆMI
Odszedłeś tak wcześnie, że ani uwierzyć, ani się pogodzić. Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiam, że dnia 2 grudnia 2013 roku odszedł na zawsze kochany Wnuczek śp. Dominik Ler lat 8. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 4.12.2013 r. o godz. 12.30 w kościele parafii pw. Chrystusa Miłosiernego. Po mszy św. odbędzie się ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafii św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążona w żalu BABCIA KRYSIA
Przeznaczenie odebrało Cię zbyt szybko uczuciom rodziny, ale nigdy nie odbierze Cię naszej pamięci i naszym sercom. Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 2 grudnia 2013 roku odszedł od nas na zawsze kochany Siostrzeniec i Kuzyn śp. Dominik Ler lat 8. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 4.12.2013 r. o godz. 12.30 w kościele parafii pw. Chrystusa Miłosiernego. Po mszy św. odbędzie się ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafii św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążeni w żalu WUJEK MIREK, CIOCIA MAGDA z ALĄ i NADIĄ
Spoczywaj w spokoju, nasz Aniołku. Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 2 grudnia 2013 roku odszedł do Domu Pana najukochańszy Synek i Braciszek śp. Dominik Ler lat 8. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 4 grudnia 2013 r. o godz. 12.30 mszą św. żałobną w kościele parafii pw. Chrystusa Miłosiernego. Po mszy św. nastąpi ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafii św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. W smutku pogrążeni RODZICE i SIOSTRZYCZKA AGNIESZKA Prosimy o nie składanie kondolencji.
Dominiku, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach. Z wielkim smutkiem żegnamy naszego drogiego Kolegę śp. Dominika Ler. Łączymy się w modlitwie z Rodzicami, Siostrzyczką i Najbliższymi. Koleżanki i Koledzy z klasy II Katolickiej Szkoły Podstawowej w Inowrocławiu z Wychowawczynią i Rodzicami
To wielki ból, że Cię straciliśmy. Pociesza nas pewność, że zobaczymy się w niebie. Z żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o odejściu do Pana Boga naszego Ucznia i Kolegi śp. Dominika Ler lat 8. Wyrazy współczucia i słowa otuchy Rodzicom i Najbliższym składa Społeczność Katolickiej Szkoły Podstawowej w Inowrocławiu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
8 l
9 l
10 l
10 l
10 l
10 l
11 l
11 l
11 l
11 l
11 l
11 l
11 l
11 l
11 l
11 l
11 l
11 l
11 l
11 l
11 l
każdego dnia czekam na Ciebie
11 l
Dominiś już15 miesiecy bez Cię
11 l
KOCHANY DOMINIK
11 l