Dominik Ler

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.12.2013
Gazeta Pomorska

Odejście Najukochańszego Aniołka śp. Dominika Ler napełniło nasze serca smutkiem i rozpaczą. Bolesne doświadczenie pokazało siłę miłości i solidarności w bólu, okazane podczas ostatniego pożegnania. Serdeczne Bóg zapłać składamy Ks. kanonikowi Pawłowi Kowalskiemu, proboszczowi parafii pw. Chrystusa Miłosiernego w Inowrocławiu, Ks. Janowi Maćkowiakowi dyrektorowi Katolickiej Szkoły Podstawowej w Inowrocławiu, ks. Krzysztofowi Pecyna za sprawowanie uroczystości pogrzebowej, Ks. kanonikowi Maciejowi Lisieckiemu za pamięć modlitewną. Za udział w uroczystościach, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty wyrażamy z głębi serca podziękowania całej Rodzinie, Koleżankom i Kolegom z II klasy KSP wraz z Panią Ewą Pelplińską i Joanna Szypurą, Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu i społeczności uczniowskiej KSP, Delegacji Zakładów Przetwórstwa Zbożowo-Młynarskiego w Kruszwicy, Znajomym. Zakładowi Pogrzebowemu Pani Małgorzaty Matuszak i zarządcy cmentarza Pan Janowi Misterskiemu za okazaną pomoc dziękują Rodzice z Agnieszką

Plaża

Każdego dnia będziesz z nami, bo wspomnień nie może nam nikt zabrać. Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 2 grudnia 2013 roku odszedł od nas na zawsze kochany Chrześniak i Kuzyn śp. Dominik Ler lat 8. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 4.12.2013 r. o godz. 12.30 w kościele parafii pw. Chrystusa Miłosiernego. Po mszy św. odbędzie się ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafii św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążeni w żalu WUJEK MARCIN i CIOCIA CELINA z DZIEĆMI

Odszedłeś tak wcześnie, że ani uwierzyć, ani się pogodzić. Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiam, że dnia 2 grudnia 2013 roku odszedł na zawsze kochany Wnuczek śp. Dominik Ler lat 8. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 4.12.2013 r. o godz. 12.30 w kościele parafii pw. Chrystusa Miłosiernego. Po mszy św. odbędzie się ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafii św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążona w żalu BABCIA KRYSIA

Przeznaczenie odebrało Cię zbyt szybko uczuciom rodziny, ale nigdy nie odbierze Cię naszej pamięci i naszym sercom. Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 2 grudnia 2013 roku odszedł od nas na zawsze kochany Siostrzeniec i Kuzyn śp. Dominik Ler lat 8. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 4.12.2013 r. o godz. 12.30 w kościele parafii pw. Chrystusa Miłosiernego. Po mszy św. odbędzie się ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafii św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążeni w żalu WUJEK MIREK, CIOCIA MAGDA z ALĄ i NADIĄ

Spoczywaj w spokoju, nasz Aniołku. Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 2 grudnia 2013 roku odszedł do Domu Pana najukochańszy Synek i Braciszek śp. Dominik Ler lat 8. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 4 grudnia 2013 r. o godz. 12.30 mszą św. żałobną w kościele parafii pw. Chrystusa Miłosiernego. Po mszy św. nastąpi ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafii św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. W smutku pogrążeni RODZICE i SIOSTRZYCZKA AGNIESZKA Prosimy o nie składanie kondolencji.

Dominiku, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach. Z wielkim smutkiem żegnamy naszego drogiego Kolegę śp. Dominika Ler. Łączymy się w modlitwie z Rodzicami, Siostrzyczką i Najbliższymi. Koleżanki i Koledzy z klasy II Katolickiej Szkoły Podstawowej w Inowrocławiu z Wychowawczynią i Rodzicami

To wielki ból, że Cię straciliśmy. Pociesza nas pewność, że zobaczymy się w niebie. Z żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o odejściu do Pana Boga naszego Ucznia i Kolegi śp. Dominika Ler lat 8. Wyrazy współczucia i słowa otuchy Rodzicom i Najbliższym składa Społeczność Katolickiej Szkoły Podstawowej w Inowrocławiu

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

<p>Serce i krew. Zawsze, razem i wszędzie.</p>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Synu mój Synu...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najukochańsz​y Dominisiu


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najukochańsz​y Dominisiu 2 lata temu odszedles od Nas


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
dzisiaj Twoje urodziny.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Syneczku....​gdzie jesteś


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Codziennie myślę o Tobie Dominiś


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Każdego dnia myślę o Tobie


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To już 19 miesięcy bez Ciebie aniołku, tęsknie.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Aniołku tęsknimy. Kuzynka Ala.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Aniołku tęsknimy. Kuzynka Ala.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tęsknie Dominiś cały czas:(


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mój malutki ,ciągle płaczę za Tobą. Babcia Marysia


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Codziennie modlę się za Ciebie-​babcia Marysia


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Moje serce zawsze bije dla Ciebie. Babcia Marysia


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mój maleńki wnuczku, teraz tylko to mogę dla Ciebie zrobić.​Babcia Marysia


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tak bardzo mi Ciebie brak -babcia Marysia


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham Cię- babcia Marysia


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tak bardzo mi Ciebie brakuje!


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tak bardzo myślę o Tobie Babcia Marysia


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Co dzień o Tobie myślę.Babcia Marysia


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

każdego dnia czekam na Ciebie


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dominiś już15 miesiecy bez Cię


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

KOCHANY DOMINIK


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia