Dominik Ler

This was published in the following publications on 06.12.2013:
Gazeta Pomorska

Odejście Najukochańszego Aniołka śp. Dominika Ler napełniło nasze serca smutkiem i rozpaczą. Bolesne doświadczenie pokazało siłę miłości i solidarności w bólu, okazane podczas ostatniego pożegnania. Serdeczne Bóg zapłać składamy Ks. kanonikowi Pawłowi Kowalskiemu, proboszczowi parafii pw. Chrystusa Miłosiernego w Inowrocławiu, Ks. Janowi Maćkowiakowi dyrektorowi Katolickiej Szkoły Podstawowej w Inowrocławiu, ks. Krzysztofowi Pecyna za sprawowanie uroczystości pogrzebowej, Ks. kanonikowi Maciejowi Lisieckiemu za pamięć modlitewną. Za udział w uroczystościach, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty wyrażamy z głębi serca podziękowania całej Rodzinie, Koleżankom i Kolegom z II klasy KSP wraz z Panią Ewą Pelplińską i Joanna Szypurą, Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu i społeczności uczniowskiej KSP, Delegacji Zakładów Przetwórstwa Zbożowo-Młynarskiego w Kruszwicy, Znajomym. Zakładowi Pogrzebowemu Pani Małgorzaty Matuszak i zarządcy cmentarza Pan Janowi Misterskiemu za okazaną pomoc dziękują Rodzice z Agnieszką

Beach

Każdego dnia będziesz z nami, bo wspomnień nie może nam nikt zabrać. Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 2 grudnia 2013 roku odszedł od nas na zawsze kochany Chrześniak i Kuzyn śp. Dominik Ler lat 8. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 4.12.2013 r. o godz. 12.30 w kościele parafii pw. Chrystusa Miłosiernego. Po mszy św. odbędzie się ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafii św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążeni w żalu WUJEK MARCIN i CIOCIA CELINA z DZIEĆMI

Odszedłeś tak wcześnie, że ani uwierzyć, ani się pogodzić. Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiam, że dnia 2 grudnia 2013 roku odszedł na zawsze kochany Wnuczek śp. Dominik Ler lat 8. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 4.12.2013 r. o godz. 12.30 w kościele parafii pw. Chrystusa Miłosiernego. Po mszy św. odbędzie się ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafii św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążona w żalu BABCIA KRYSIA

Przeznaczenie odebrało Cię zbyt szybko uczuciom rodziny, ale nigdy nie odbierze Cię naszej pamięci i naszym sercom. Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 2 grudnia 2013 roku odszedł od nas na zawsze kochany Siostrzeniec i Kuzyn śp. Dominik Ler lat 8. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 4.12.2013 r. o godz. 12.30 w kościele parafii pw. Chrystusa Miłosiernego. Po mszy św. odbędzie się ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafii św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążeni w żalu WUJEK MIREK, CIOCIA MAGDA z ALĄ i NADIĄ

Spoczywaj w spokoju, nasz Aniołku. Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 2 grudnia 2013 roku odszedł do Domu Pana najukochańszy Synek i Braciszek śp. Dominik Ler lat 8. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 4 grudnia 2013 r. o godz. 12.30 mszą św. żałobną w kościele parafii pw. Chrystusa Miłosiernego. Po mszy św. nastąpi ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafii św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. W smutku pogrążeni RODZICE i SIOSTRZYCZKA AGNIESZKA Prosimy o nie składanie kondolencji.

Dominiku, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach. Z wielkim smutkiem żegnamy naszego drogiego Kolegę śp. Dominika Ler. Łączymy się w modlitwie z Rodzicami, Siostrzyczką i Najbliższymi. Koleżanki i Koledzy z klasy II Katolickiej Szkoły Podstawowej w Inowrocławiu z Wychowawczynią i Rodzicami

To wielki ból, że Cię straciliśmy. Pociesza nas pewność, że zobaczymy się w niebie. Z żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o odejściu do Pana Boga naszego Ucznia i Kolegi śp. Dominika Ler lat 8. Wyrazy współczucia i słowa otuchy Rodzicom i Najbliższym składa Społeczność Katolickiej Szkoły Podstawowej w Inowrocławiu

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Aniołku już rok nie ma Ciebie


11yrs

Image chosen by user

Już rok Aniołku


11yrs

Image chosen by user

Aniołku rok temu opuściłeś nas


11yrs

Image chosen by user

Ciocia Jola


11yrs

Image chosen by user

ciocia Jola


11yrs

Image chosen by user

ciocia Jola


11yrs

Image chosen by user

dziadek georg


11yrs

Image chosen by user

dziadek georg


11yrs

Image chosen by user

Babcia Marysia z Legionowa


11yrs

Image chosen by user

Babcia Marysia z Legionowa


11yrs

Image chosen by user

Babcia


11yrs

Image chosen by user

Kuzynka Ala


11yrs

Image chosen by user

DOMINIŚ UKOCHANY


11yrs

Image chosen by user

Aniolek Nasz


11yrs

Image chosen by user

BYŚ BYŁ ANIOŁKIEM W NIEBIE


12yrs

Image chosen by user

BÓG POWOŁAŁ CIĘ DO SIEBIE


12yrs

Image chosen by user

Kuzynka


12yrs

Image chosen by user

Anielskie swiatelko


12yrs

Image chosen by user

Babcia Marysia


12yrs

Image chosen by user

Wieczny odpoczynek Aniołkowi


12yrs

Image chosen by user

Tęsknimy za tobą Domiś


12yrs

Image chosen by user

Anielskie światełko


12yrs

Image chosen by user

Anielskie światełko


12yrs

Image chosen by user

daniela fojt


12yrs

End of content

No more pages to load