Kazimierz Lis

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.04.2013
Głos Koszaliński

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 2 kwietnia 2013 roku odszedł od nas Kochany Maż, Tata, Teść, Dziadek i Pradziadek</p>
<h4>Śp. Kazimierz Lis<br />Płk w stanie spoczynku</h4>
<p>Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 05.04.2013 roku o godzinie 12.30 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie</p>
<p>Pogrążona w smutku Rodzina</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 2 kwietnia 2013 roku odszedł od nas Kochany Maż, Tata, Teść, Dziadek i Pradziadek

Śp. Kazimierz Lis
Płk w stanie spoczynku

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 05.04.2013 roku o godzinie 12.30 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie

Pogrążona w smutku Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

plk Pałasz Stanisław


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

DOROTA I SŁAWOMIR LIS


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

DOROTA I SŁAWOMIR LIS


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>TATO</p> <p><br />Byleś mi w życiu światłem, Oświetlającym każdą z dróg.<br />Dziś, gdzieś tam z Bogiem stoisz w chwale Może Aniołem białym się stałeś Może zielone łąki widzisz Piękniejszych nigdy nie widziałeś.<br />Wiem, jesteś przy mnie choć Cię nie widzę Oświetlasz dalej moje drogi Lecz ja wolałabym przy Tobie Przekraczać życia wysokie progi.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

DOROTA I SŁAWOMIR LIS


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

A,L.W.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

EB


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>.. Kochany Dziadku ..</p> <p>Dziękuję Ci za każdą z chwil spędzonych z Tobą...dziś gdy Cie zabrakło rozumiem jak ważna była każda z nich...spoczywaj w pokoju</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Rodziewicz


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

S. K


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jadwiga i Eugeniusz Szyćkowie


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Bozena Lis


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Bozena Lis


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

J.H. Bednarczyk


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa i Czwsław Czerwińscy


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Bozenna Mackojć


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dziekujemy !</p> <p>Za Twoj trud w wychowaniu Kasi I Moniki. za przekazane nam cenne wartosci, ktore przejda na kolejne pokolenia.</p> <p>W taki sposob bedziesz zyl w naszych sercach na zawsze.</p> <p>Spoczywaj w pokoju!</p> <p>Bozena Lis</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Bozena Lis


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika Lis


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Katarzyna, Acey i Ava Edgemon


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Katarzyna Edgemon


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dziadek Kazik</p> <p>Myslac o Dziadku, przypominam sobie same szczesliwe chwile, ktorych nidgy nie zapomne. Chwile spedzane na dzialce, kiedy Dziadek ciezko pracowal zeby zapewnic nam owoce i warzywa, ktorych smaku nigdy nie zapomne. Jako wnuczki, Ja i Ania, marudzilysmy kiedy pojedziemy do domu zeby zdazyc na Smerfy. Wlasnie po dzialce, Dziadek dawal nam pokierowac samochodem siedzac mu na kolanach. Nie zapomne jak bral mnie na sanki, wieczorem, kiedy snieg sie mienil pod nogami, przy swietle ulicznych latarni. Jak gotowal zupy i przygotowywal sniadania, czemu takie rzeczy sie docenia jak juz jest sie doroslym lub jest za pozno? Dziadka dobroc i dedykacja nigdy nie bedzie zapomniana. Kochamy Cie, Dziadku, spoczywaj w pokoju.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Andrzej


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

M.Z


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia