Kazimierz Lis

This was published in the following publications on 04.04.2013:
Głos Koszaliński

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 2 kwietnia 2013 roku odszedł od nas Kochany Maż, Tata, Teść, Dziadek i Pradziadek</p>
<h4>Śp. Kazimierz Lis<br />Płk w stanie spoczynku</h4>
<p>Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 05.04.2013 roku o godzinie 12.30 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie</p>
<p>Pogrążona w smutku Rodzina</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 2 kwietnia 2013 roku odszedł od nas Kochany Maż, Tata, Teść, Dziadek i Pradziadek

Śp. Kazimierz Lis
Płk w stanie spoczynku

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 05.04.2013 roku o godzinie 12.30 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie

Pogrążona w smutku Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

plk Pałasz Stanisław


13yrs

Image chosen by user

DOROTA I SŁAWOMIR LIS


13yrs

Image chosen by user

DOROTA I SŁAWOMIR LIS


13yrs

Image chosen by user
<p>TATO</p> <p><br />Byleś mi w życiu światłem, Oświetlającym każdą z dróg.<br />Dziś, gdzieś tam z Bogiem stoisz w chwale Może Aniołem białym się stałeś Może zielone łąki widzisz Piękniejszych nigdy nie widziałeś.<br />Wiem, jesteś przy mnie choć Cię nie widzę Oświetlasz dalej moje drogi Lecz ja wolałabym przy Tobie Przekraczać życia wysokie progi.</p>


13yrs

Image chosen by user

DOROTA I SŁAWOMIR LIS


13yrs

Image chosen by user

A,L.W.


13yrs

Image chosen by user

EB


13yrs

Image chosen by user
<p>.. Kochany Dziadku ..</p> <p>Dziękuję Ci za każdą z chwil spędzonych z Tobą...dziś gdy Cie zabrakło rozumiem jak ważna była każda z nich...spoczywaj w pokoju</p>


13yrs

Image chosen by user

Anna Rodziewicz


13yrs

Image chosen by user

S. K


13yrs

Image chosen by user

Jadwiga i Eugeniusz Szyćkowie


13yrs

Image chosen by user

Bozena Lis


13yrs

Image chosen by user

Bozena Lis


13yrs

Image chosen by user

J.H. Bednarczyk


13yrs

Image chosen by user

Ewa i Czwsław Czerwińscy


13yrs

Image chosen by user

Bozenna Mackojć


13yrs

Image chosen by user
<p>Dziekujemy !</p> <p>Za Twoj trud w wychowaniu Kasi I Moniki. za przekazane nam cenne wartosci, ktore przejda na kolejne pokolenia.</p> <p>W taki sposob bedziesz zyl w naszych sercach na zawsze.</p> <p>Spoczywaj w pokoju!</p> <p>Bozena Lis</p>


13yrs

Image chosen by user

Bozena Lis


13yrs

Image chosen by user

Monika Lis


13yrs

Image chosen by user

Katarzyna, Acey i Ava Edgemon


13yrs

Image chosen by user

Katarzyna Edgemon


13yrs

Image chosen by user
<p>Dziadek Kazik</p> <p>Myslac o Dziadku, przypominam sobie same szczesliwe chwile, ktorych nidgy nie zapomne. Chwile spedzane na dzialce, kiedy Dziadek ciezko pracowal zeby zapewnic nam owoce i warzywa, ktorych smaku nigdy nie zapomne. Jako wnuczki, Ja i Ania, marudzilysmy kiedy pojedziemy do domu zeby zdazyc na Smerfy. Wlasnie po dzialce, Dziadek dawal nam pokierowac samochodem siedzac mu na kolanach. Nie zapomne jak bral mnie na sanki, wieczorem, kiedy snieg sie mienil pod nogami, przy swietle ulicznych latarni. Jak gotowal zupy i przygotowywal sniadania, czemu takie rzeczy sie docenia jak juz jest sie doroslym lub jest za pozno? Dziadka dobroc i dedykacja nigdy nie bedzie zapomniana. Kochamy Cie, Dziadku, spoczywaj w pokoju.</p>


13yrs

Image chosen by user

Andrzej


13yrs

Image chosen by user

M.Z


13yrs

End of content

No more pages to load