Maria Salamon
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.08.2013
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.08.2013
Dziennik Polski
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Ś+P Marii Salamon Długoletniej emerytowanej pielęgniarki Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu. Przez cały okres swojej pracy w tutejszym Szpitalu odznaczała się ofiarnością i poświęceniem dla dobra chorego, ceniona przez pacjentów i przełożonych. Była ciepłym, spokojnym człowiekiem, wspaniałą koleżanką. Pozostanie na zawsze w naszej pamięci. Rodzinie Zmarłej składamy wyrazy głębokiego współczucia. Dyrekcja i Pracownicy Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia