Maria Salamon
This was published in the following publications on 07.08.2013:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 07.08.2013:
Dziennik Polski
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Ś+P Marii Salamon Długoletniej emerytowanej pielęgniarki Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu. Przez cały okres swojej pracy w tutejszym Szpitalu odznaczała się ofiarnością i poświęceniem dla dobra chorego, ceniona przez pacjentów i przełożonych. Była ciepłym, spokojnym człowiekiem, wspaniałą koleżanką. Pozostanie na zawsze w naszej pamięci. Rodzinie Zmarłej składamy wyrazy głębokiego współczucia. Dyrekcja i Pracownicy Szpitala Specjalistycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu
End of content
No more pages to load