Z wielkim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.10.2011
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.10.2011
Nowosci
Z wielkim bólem żegnamy naszą drogą koleżankę ELŻBIETĘ KOBYŁECKĄ Elu zapamiętamy Cię jako osobę o niespotykanej wrażliwości, pełną życzliwości dla innych. Potrafiłaś tak pięknie cieszyć się życiem i poprzez muzykę jeszcze piękniej tę radość przekazywałaś innym. Odeszłaś zbyt szybko. Będzie nam Ciebie bardzo brakować. Odpoczywaj w spokoju. Do zobaczenia tam, gdzie zawsze gra muzyka. Koleżanki i koledzy z Domu Pomocy Społecznej im. dr Leona Szumana w Toruniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia