Z wielkim
This was published in the following publications on 07.10.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 07.10.2011:
Nowosci
Z wielkim bólem żegnamy naszą drogą koleżankę ELŻBIETĘ KOBYŁECKĄ Elu zapamiętamy Cię jako osobę o niespotykanej wrażliwości, pełną życzliwości dla innych. Potrafiłaś tak pięknie cieszyć się życiem i poprzez muzykę jeszcze piękniej tę radość przekazywałaś innym. Odeszłaś zbyt szybko. Będzie nam Ciebie bardzo brakować. Odpoczywaj w spokoju. Do zobaczenia tam, gdzie zawsze gra muzyka. Koleżanki i koledzy z Domu Pomocy Społecznej im. dr Leona Szumana w Toruniu
End of content
No more pages to load