Podziękowa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.10.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.10.2011
Express Bydgoski
Podziękowanie lekarzom chirurgom ze Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr. Jana Biziela
dr. n. med. Zbigniewowi Banaszkiewiczowi
za szczęśliwie przeprowadzoną skomplikowaną operację, dobre serce, wyrozumiałość i słowa pocieszenia, oraz całemu zespołowi lekarzy i pielęgniarek biorących udział w tej operacji,
dr n. med. Dorocie Arszyńskiej
za troskliwą opiekę po operacji na OIOM
serdeczne podziękowanie wraz z życzeniami długiego zdrowia w służbie cierpiącym
składa
były pacjent
Ryszard Konrad Sobierajski z Żoną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia