Podziękowa
This was published in the following publications on 06.10.2011:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 06.10.2011:
Express Bydgoski
Podziękowanie lekarzom chirurgom ze Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr. Jana Biziela
dr. n. med. Zbigniewowi Banaszkiewiczowi
za szczęśliwie przeprowadzoną skomplikowaną operację, dobre serce, wyrozumiałość i słowa pocieszenia, oraz całemu zespołowi lekarzy i pielęgniarek biorących udział w tej operacji,
dr n. med. Dorocie Arszyńskiej
za troskliwą opiekę po operacji na OIOM
serdeczne podziękowanie wraz z życzeniami długiego zdrowia w służbie cierpiącym
składa
były pacjent
Ryszard Konrad Sobierajski z Żoną
End of content
No more pages to load