PODZIĘKOWA
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.03.2012
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.03.2012
Express Bydgoski
PODZIĘKOWANIA
Ordynatorowi Zbigniewowi Banaszkiewiczowi
Lek. prowadzącemu Pawłowi Jarmocikowi
Lek. Krzysztofowi Tojek
Pielęgniarkom: Elżbiecie Kozłowskiej, Magdalenie Woźniak
oraz całemu Personelowi Oddziału Chirurgii Onkologicznej Stomijnej Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr. J. Biziela w Bydgoszczy
za troskliwą opiekę, szybką diagnozę, bezinteresowną pomoc i okazane serce
składa:
wdzięczna Pacjentka Łucja Urbankiewicz z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia