PODZIĘKOWA
This was published in the following publications on 09.03.2012:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 09.03.2012:
Express Bydgoski
PODZIĘKOWANIA
Ordynatorowi Zbigniewowi Banaszkiewiczowi
Lek. prowadzącemu Pawłowi Jarmocikowi
Lek. Krzysztofowi Tojek
Pielęgniarkom: Elżbiecie Kozłowskiej, Magdalenie Woźniak
oraz całemu Personelowi Oddziału Chirurgii Onkologicznej Stomijnej Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr. J. Biziela w Bydgoszczy
za troskliwą opiekę, szybką diagnozę, bezinteresowną pomoc i okazane serce
składa:
wdzięczna Pacjentka Łucja Urbankiewicz z Rodziną
End of content
No more pages to load