EWA TOMCZYK

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.04.2013
Gazeta Lubuska

<p><em>„Odeszłaś cicho i bez pożegnania jak byś nie chciała swym odejściem smucić, jak ktoś, kto w chwili rozstania, ma niebawem z dobrą wieścią wrócić„</em></p>
<p>Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 29 marca 2013 roku odeszła od nas zbyt wcześnie, nasza najukochańsza CÓRKA, MAMA, SIOSTRA, ŻONA, BABCIA i TEŚCIOWA</p>
<h4>EWA TOMCZYK</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w czwartek 4 kwietnia 2013 roku o godz. 11:10 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze</p>
<p>Pogrążona w żalu Rodzina</p>

„Odeszłaś cicho i bez pożegnania jak byś nie chciała swym odejściem smucić, jak ktoś, kto w chwili rozstania, ma niebawem z dobrą wieścią wrócić„

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 29 marca 2013 roku odeszła od nas zbyt wcześnie, nasza najukochańsza CÓRKA, MAMA, SIOSTRA, ŻONA, BABCIA i TEŚCIOWA

EWA TOMCZYK

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 4 kwietnia 2013 roku o godz. 11:10 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze

Pogrążona w żalu Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Iwona Nie do uwierzenia


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria z Łodzi


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

pamiętam...​​E.S.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

pamiętam...​​E.S.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Jesteś z nami Ewuniu...</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

E.S.-​pamięt​am


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Poznanie nadziei na zmartwychwstanie oraz Boga,który je umożliwia,umacnia nas w wierze i pozwala z ufnością w sercu czekać na spotkanie z Tobą Ewuniu...</p> <p><br />(1 Tymoteusza 6:19;Hebrajczyków 6:10-12)</p> <p>Rodzina</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

E.S.​pamięta​m...


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Półtora roku bez Ciebie...</p> <p style="text-align:center"><br />Ewciu,dziś kolejna rocznica Twojego odejścia od nas. Półtora roku bez Ciebie...smutno nam niezmiernie, ból i łzy nieprzemijające...​t​ęsknota rozdzierająca nas od środka. Tak trudno żyć bez Ciebie... wszystko tak bez sensu....</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

E.S.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>To już półtora roku...a może dopiero?A my wciąż czekamy na telefon od Ciebie siostrzyczko,na jakąś wiadomość od Ciebie,albo że wrócisz już przecież niedługo z jakiejś dalekiej podróży...Jesteś przecież obecna w każdej chwili naszego życia i we wszystkich naszych sprawach,również tych dnia codziennego...Pewnie właśnie dzięki temu,że jesteś pośród nas,nie pozwalamy aby pogrążyła nas beznadziejna rozpacz...Ponieważ żyjemy nadzieją,że znów się spotkamy któregoś pięknego dnia...<span>Ufamy więc całym sercem Dobremu Bogu i w Nim pokładamy nadzieję.Modlimy się aby zachował Cię w swej pamięci,bo prawdziwa miłość nigdy nie umiera Ewuniu...</span></p> <p>Rodzina</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Śpij spokojnie siostrzyczko...</p> <p>Ila</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kochamy Cię Ewuniu i ogromnie za Tobą tęsknimy..<br />Pokładając ufność w dobrym Bogu,oczekujemy na spotkanie z Tobą...</p> <p>Rodzina</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

17 m-cy bez Ciebie...E.​​S.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

pamiętam...​​E.S.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria z Łodzi


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><span>Zasnęłaś? Czy o czymś marzysz, przymknąwszy powieki.</span></p> <p><span>Dla Ciebie to ledwie chwila, zaś dla nas niemal wieki.</span></p> <p><span>Co dzień pytamy siebie – prawda to, czy nam się tylko zdaje?</span></p> <p><span>A może wyjechałaś na szczęśliwe Hawaje…</span></p> <p><span>E.S./Ila</span></p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

pamiętam..E.​​S.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><span>PSALM 36:10</span><br /><span>"Albowiem w Tobie Boże jest żródło życia i w Twej światłości oglądamy światłość."</span></p> <p><br /><span>Zgodnie z obietnicą Bożą oczekujesz na zmartwychwstanie siostrzyczko...</span></p> <p><span>A my czekamy wraz z Tobą..</span></p> <p><span>Rodzina</span></p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Pamięam..E.​​S.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>1 JANA 4:8-10</p> <p>"Kto nie miłuje bliżniego,nie poznał Boga,ponieważ Bóg jest miłością.Przez to ujawniła się miłość Boga,że Bóg posłał na świat swego jednorodzonego Syna,abyśmy przez niego uzyskali życie.<span>Miłość nie w tym się przejawia,że my umiłowaliśmy Boga,lecz że on nas umiłował i posłał swego Syna jako ofiarę przebłagalną za nasze grzechy."</span></p> <p><span> Rodzina</span></p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

pamiętam...​​E.S.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Pamiętam...​​E.S.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

pamiętam...​​E.S.


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia