Serdecznie
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.12.2010
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.12.2010
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Dr Ewie Bojanowskiej, wszystkim lekarzom, pielęgniarkom oraz całemu personelowi Szpitala Miejskiego w Toruniu z oddziału kardiologiczno-internistycznego za wyjątkową, troskliwą opiekę i serce w ostatnich dniach życia
Śp.
Tadeusza Łukaszewskiego
Dziękujemy
Żona, Córki z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia