Serdecznie
This was published in the following publications on 01.12.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 01.12.2010:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Dr Ewie Bojanowskiej, wszystkim lekarzom, pielęgniarkom oraz całemu personelowi Szpitala Miejskiego w Toruniu z oddziału kardiologiczno-internistycznego za wyjątkową, troskliwą opiekę i serce w ostatnich dniach życia
Śp.
Tadeusza Łukaszewskiego
Dziękujemy
Żona, Córki z Rodzinami
End of content
No more pages to load