Byłeś ost
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.10.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.10.2010
Express Bydgoski
"Byłeś ostoją, spokojem, miłością.
Portem w którym znajdowałam czułość i bezpieczeństwo, Naiwnie wierzyłam, że będziesz żył wiecznie...
I wiesz - kochany braciszku, miałam recję, Zawsze będziesz w mym sercu..."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 1.10.2010 r. zasnął w Bogu mój kochany Brat, Szwagier, Wujek
śp.
WŁADYSŁAW WALDA
Pogrzeb połączony z mszą św. odbędzie się dnia 4.10.2010 r. o godz. 12.00 na cmentarzu parafialnym przy al. St. Kard. Wyszyńskiego - Bielawki w Bydgoszczy.
Małgosia, Romek i Miłosz
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia