Byłeś ost
This was published in the following publications on 02.10.2010:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 02.10.2010:
Express Bydgoski
"Byłeś ostoją, spokojem, miłością.
Portem w którym znajdowałam czułość i bezpieczeństwo, Naiwnie wierzyłam, że będziesz żył wiecznie...
I wiesz - kochany braciszku, miałam recję, Zawsze będziesz w mym sercu..."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 1.10.2010 r. zasnął w Bogu mój kochany Brat, Szwagier, Wujek
śp.
WŁADYSŁAW WALDA
Pogrzeb połączony z mszą św. odbędzie się dnia 4.10.2010 r. o godz. 12.00 na cmentarzu parafialnym przy al. St. Kard. Wyszyńskiego - Bielawki w Bydgoszczy.
Małgosia, Romek i Miłosz
End of content
No more pages to load