Mikołaj Romanowski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.04.2013
Głos Wielkopolski

Przebacz mi Boże
Com uczynił złego
I otwórz mi bramy
Do królestwa Twego

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 28 marca 2013 roku
zmarł nasz kochany Syn, Brat, Szwagier i Wujek
ś + p
mgr etnografii Mikołaj Romanowski
lat 47
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie 4 kwietnia 2013 r. o godz. 12.00
w kościele pw. Ducha Świętego w Antoninku. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.30 na cmentarzu Miłostowo od ul. Gnieźnieńskiej.
W smutku pogrążona
Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Iwona i Jerzy


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Iwona


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>pamięci Mikołaja</p> <p>Nie możemy ci tak po prostu pozwolić odejść, bez naszego pożegnania. To nie miało być tak. Jak każde odejście bliskiej osoby, tak i Twoje było za szybkie.</p> <p> Każdy z nas ludzi jest sumą przeżyć, które nas kształtują. A wiele z tych przeżyć kształtowaliśmy razem. Nie poznałam drugiego człowieka o tak wielkiej wrażliwości jak Twoja. Tak już chyba mają te artystyczne dusze, dla których świat jest za ciasny i których świat nie rozumie. Czy, gdyby było Ci dane, wykonywać Twój wymarzony zawód reżysera- czy tak byś to wszystko wyreżyserował ?</p> <p>Do dziś mam w pamięci przepiękna animację komputerową o historii powstania kościoła Bożego Ciała, którą stworzyłeś i czuję smak Twojego spaghetti bolognese i słyszę twoje wesołe pogwizdywanie, tak jakby to było wczoraj…</p> <p>Do zobaczenia kochany przyjacielu</p> <p>P.s. Jakiś czas temu słuchałam w radio biografii Doroty Day pt „Będziemy sądzeni z miłości”. To chyba największy egzamin dla każdego z nas. Trwa dopóki żyjemy. Ty zdałeś go bardzo dobrze.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Przyjacielow​i.​Lechu


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agnieszka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Serdeczne wyrazy współczucia .


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agnieszka


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia