Mikołaj Romanowski

This was published in the following publications on 02.04.2013:
Głos Wielkopolski

Przebacz mi Boże
Com uczynił złego
I otwórz mi bramy
Do królestwa Twego

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 28 marca 2013 roku
zmarł nasz kochany Syn, Brat, Szwagier i Wujek
ś + p
mgr etnografii Mikołaj Romanowski
lat 47
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie 4 kwietnia 2013 r. o godz. 12.00
w kościele pw. Ducha Świętego w Antoninku. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.30 na cmentarzu Miłostowo od ul. Gnieźnieńskiej.
W smutku pogrążona
Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Iwona i Jerzy


12yrs

Image chosen by user

Iwona


12yrs

Image chosen by user
<p>pamięci Mikołaja</p> <p>Nie możemy ci tak po prostu pozwolić odejść, bez naszego pożegnania. To nie miało być tak. Jak każde odejście bliskiej osoby, tak i Twoje było za szybkie.</p> <p> Każdy z nas ludzi jest sumą przeżyć, które nas kształtują. A wiele z tych przeżyć kształtowaliśmy razem. Nie poznałam drugiego człowieka o tak wielkiej wrażliwości jak Twoja. Tak już chyba mają te artystyczne dusze, dla których świat jest za ciasny i których świat nie rozumie. Czy, gdyby było Ci dane, wykonywać Twój wymarzony zawód reżysera- czy tak byś to wszystko wyreżyserował ?</p> <p>Do dziś mam w pamięci przepiękna animację komputerową o historii powstania kościoła Bożego Ciała, którą stworzyłeś i czuję smak Twojego spaghetti bolognese i słyszę twoje wesołe pogwizdywanie, tak jakby to było wczoraj…</p> <p>Do zobaczenia kochany przyjacielu</p> <p>P.s. Jakiś czas temu słuchałam w radio biografii Doroty Day pt „Będziemy sądzeni z miłości”. To chyba największy egzamin dla każdego z nas. Trwa dopóki żyjemy. Ty zdałeś go bardzo dobrze.</p>


13yrs

Image chosen by user

Przyjacielow​i.​Lechu


13yrs

Image chosen by user

Agnieszka


13yrs

Image chosen by user

Serdeczne wyrazy współczucia .


13yrs

Image chosen by user

Agnieszka


13yrs

End of content

No more pages to load