Składam se
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.06.2011
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.06.2011
Nowosci
Składam serdeczne podziękowania
pani dyrektor Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego im. ks. Jerzego Popiełuszki Grażynie Śmiarowskiej, doktorowi Stanisławowi Hapynowi, pielęgniarce oddziałowej Jolancie Marulewskiej, całemu personelowi pielęgniarskiemu oraz personelowi pomocniczemu oddziału III za pełną zaangażowania i życzliwą opiekę nad moją Matką
Ś.p. Melanią Jelińską
Córka
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia