Składam se
This was published in the following publications on 16.06.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 16.06.2011:
Nowosci
Składam serdeczne podziękowania
pani dyrektor Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego im. ks. Jerzego Popiełuszki Grażynie Śmiarowskiej, doktorowi Stanisławowi Hapynowi, pielęgniarce oddziałowej Jolancie Marulewskiej, całemu personelowi pielęgniarskiemu oraz personelowi pomocniczemu oddziału III za pełną zaangażowania i życzliwą opiekę nad moją Matką
Ś.p. Melanią Jelińską
Córka
End of content
No more pages to load